Balkon Güvenlik Filesi

Balkondan düşmeye karşı en dayanıklı ve en uygun fiyatlı balkon güvenlik filesi satın alın! Örsan güvencesiyle.

Balkon Filesi Nedir?

Örsan Balkon güvenlik filesi çocukların balkondan sarkmasını veya evcil hayvanınızın balkondan düşmesini engellemek için kullanabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en dayanıklı çözümdür. 

Bunun yanında zemin katta oturan kişiler de dışarıdan kedi ve köpek girmesini engellemek için balkon filesi kullanmaktadır.

Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Balkon Güvenlik Filesi?

Maksimum Direnç

Üretimimiz olan balkon güvenlik filesi ortalama 600 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir. Güçlü bağlantı noktaları sayesinde yaslanma durumunda gereğinden fazla esnemez.

Özel Ölçüyle Üretim

Balkon güvenlik filesi uygulanacağı yere göre özel ölçüyle üretilmektedir. Bu sayede file montajdan sonra sarkma yapmaz, nizami bir şekil alır.

4 Mevsim Sorunsuz Kullanım

%100 Polyamid Kord® ipten ürettiğimiz Örsan balkon güvenlik filesi UV ışınlarına ve neme uzun yıllar üst düzey dayanıklılık gösterir. Ayrıca herhangi bir sarkma yapmaz.

Göze Batmaz

Örsan balkon güvenlik filesi size özel ölçüyle ve dilediğiniz her renkte üretilebildiği için uygulanacağı yerde göze batmaz ve kesinlikle düzensiz bir görüntüye sebep olmaz. 

Görüntülü Görüşme İle Montaj Desteği

Çeşitli illerde profesyonel balkon filesi montajı hizmeti vermekteyiz fakat montajı kendiniz yapacaksanız bizden görüntülü görüşme ile yardım talep edebilirsiniz.

Montaj Malzemeleri Bizden!

File montajını kendiniz yapacaksanız balkon filesi montajı için gerekli montaj malzemelerini eksiksiz olarak bizden temin edebilirsiniz.

*Yük taşıma konusundaki laboratuvar değerleri müşterinin isteği üzerine kendisine iletilmektedir.

En Uygun Fiyatlı Balkon Filesi İçin Bizimle İletişime Geçin

Balkon Güvenlik Filesi ihtiyacınız için bizi şimdi arayarak veya teklif formunu doldurarak uygun fiyatlı bir teklif alabilirsiniz.

Balkon Güvenlik Filesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balkon filesi satın almadan önce aklınızdaki soruların yanıtlarını aşağıda bulun. Sorularınızın yanıtları burada yoksa bizimle şimdi iletişime geçerek sorularınız yanıtlarını bulabilir, en uygun balkon filesi fiyatı teklifini alabilirsiniz.

Üretimimiz olan balkon filesi; hammaddesi ve üretim şekli sayesinde 10-15 yıl boyunca kullanabileceğiniz bir güvenlik sistemidir.

Balkon güvenlik filesi görüntüyü bozacak kadar sık gözlü bir ağ değildir. Ayrıca tam balkonunuza uygun ölçüde ve dilediğiniz her renkte üretilebildiği için, güvenli olduğu kadar estetik bir görünüme de sahip bir çözümdür.

Balkon filesi uygulaması; diğer güvenlik filelerimiz gibi son derece dayanıklı %100 Polyamid Kord ipten düğümlü sistemde üretilen bir ağdır. Doğru noktalara herhangi bir boşluk bırakılmadan monte edilen yüksek mukavemetli bağlantı elemanları ile birlikte; sizi ve çocuklarınızı balkondan sarkmaya veya düşmeye karşı koruyacak en güvenilir önlemdir.

Ürettiğimiz balkon filelerinin hammaddesi UV koruyucu katkılıdır. Bu sayede 10-15 yıl boyunca güneşin altında herhangi bir çürüme veya sarkma yapmaz.

Balkon filesi her renkte üretilebilmektedir. Evinizin dış cephesine uygun olacağını düşündüğünüz herhangi bir renkte sipariş verebilirsiniz.

Kolay balkon filesi montajı 4 aşamada yapılabilir: 1) Balkon filesi çelik dübelleri balkonun beton gibi sert zeminlerinde uygun yerlere çakılır. 2) Çakılan bu dübellerin içinden size gönderilen çelik halat veya kalın polyamid ip geçirilir ve bağlanır. 3) Örsan balkon filesi açılır, çelik halat veya polyamid ipten oluşturulan taslağa geçici olarak bağlama ipleriyle asılır. 4) Bağlama iplerinin bir kısmıyla taslağa sabitlenen balkon filesi, bağlama iplerinin kalan kısmıyla her gözden en az bir kere geçilecek şekilde, arada bir düğüm atılarak oluşturulan taslağa sarılır. Balkon filesi montajı hakkında çeşitli illerdeki profesyonel montaj hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Balkon filesi göz aralıkları korunmak istenen çocukların yaşına göre ayarlanmaktadır. Büyük çocuklar için 10 cm x 10 cm göz aralığı yeterliyken, küçük çocuklar için 5 cm x 5 cm gözlü balkon filesi kullanılması gerekmektedir.

Siparişinizin miktarına göre 1-10 gün içerisinde satın aldığınız balkon filesi size ulaşır. Eğer profesyonel montaj hizmetimizden yararlanıyorsanız balkon filesi montaj ekibimizle beraber montaj için kararlaştırdığınız günde size ulaşacaktır.

İhtiyacınıza uygun balkon filesini bizi arayarak, WhatsApp hattımız ile doğrudan iletişime geçerek veya teklif formunu doldurarak balkon filesi satın alabilirsiniz. Nakit veya İş Bankası Maximum Kredi Kartına 12 aya varan vade farklı taksit seçenekleriyle ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi