Balkon Güvenlik Filesi

Balkondan düşmeye karşı en dayanıklı ve en uygun fiyatlı balkon güvenlik filesi satın alın! Örsan güvencesiyle.

Balkon Güvenlik Filesi Nedir?

Örsan balkon güvenlik filesi çocukların balkondan sarkmasını ve düşmesini engellemek için kullanabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en dayanıklı güvenlik önlemidir.

Bunun yanında kedi besleyen kişiler de kedilerinin balkondan düşmesini engellemek için kedi koruma filesi kullanmaktadır.

Balkon Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Balkon Güvenlik Filesi?

Maksimum Direnç

Yaklaşık 600 kg taşıma kapasitesi ile üst düzey dirence sahip olan balkon güvenlik filesi sistemlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Özel Ölçüyle Üretim

Balkon güvenlik filesi balkonunuza özel ölçüde üretilir, bu sayede montajdan sonra sarkma yapmaz ve estetik bir görünüm alır.

4 Mevsim Sorunsuz Kullanım

Nemli ve güneşli ortamlara üst düzey direnç gösteren %100 Polyamid ipten ürettiğimiz balkon güvenlik filesi, 4 mevsim sorunsuz kullanabileceğiniz bir önlemdir.

Göze Batmaz

Örsan balkon güvenlik filesi dilediğiniz renkte ve sizin balkonunuza özel olarak üretildiğinden montajdan sonra göze batmaz.

Görüntülü Görüşme İle Montaj Desteği

Çeşitli illerde profesyonel balkon filesi montajı hizmeti vermekteyiz fakat montajı kendiniz yapacaksanız bizden görüntülü görüşme ile ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

En Uygun Montaj Malzemeleri

Balkon filesi montajını kendiniz yapmaya karar verdiyseniz montaj alanına en uygun malzemeleri bizden talep edebilirsiniz.

*Yük taşıma konusundaki laboratuvar değerleri müşterinin isteği üzerine kendisine iletilmektedir.

Balkon Güvenlik Filesi Balkona Nasıl Monte Edilir?

1.Adım - Dübelleri Çakın

balkon güvenlik ağı nasıl takılır

Paslanmaz çelik dübelleri balkon boşluğunun beton gibi sert zeminlerine birer metre aralıkla veya daha sık olacak şekilde çakınız.

Çelik dübeller ne kadar sık olursa balkon güvenlik filesi o kadar az boşluk bırakacaktır.

2.Adım - Halatı Gerin

balkon güvenlik filesi nasıl monte edilir

Balkon güvenlik filesine taslak hazırlamak için halatı çelik dübellerin içinden geçirinip geriniz.

Ardından sıkı bir düğüm ile halatın iki ucunu birbirine bağlayınız.

3.Adım - Balkon Filesini Sabitleyin

balkon filesi nasıl takılır

Balkon güvenlik filesini dört köşeden çelik dübellere geçici olarak asınız.

Sonra ip ile balkon güvenlik filesini her göz aralığından en az bir kere geçerek halata sıkıca sarınız ve sarma işlemi bitince sıkı bir düğüm atınız.

En Uygun Fiyatlı Balkon Filesi İçin Bizimle İletişime Geçin

Balkon Güvenlik Filesi ihtiyacınız için bizi şimdi arayarak veya teklif formunu doldurarak uygun fiyatlı bir teklif alabilirsiniz.

Balkon Güvenlik Filesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balkon filesi satın almadan önce aklınızdaki soruların yanıtlarını aşağıda bulun. Sorularınızın yanıtları burada yoksa bizimle şimdi iletişime geçerek sorularınız yanıtlarını bulabilir, en uygun balkon filesi fiyatı teklifini alabilirsiniz.

Üretimimiz olan balkon filesi; hammaddesi ve üretim şekli sayesinde 10-15 yıl boyunca kullanabileceğiniz bir güvenlik sistemidir.

Balkon güvenlik filesi görüntüyü bozacak kadar sık gözlü bir ağ değildir. Ayrıca tam balkonunuza uygun ölçüde ve dilediğiniz her renkte üretilebildiği için, güvenli olduğu kadar estetik bir görünüme de sahip bir çözümdür.

Balkon filesi uygulaması; diğer güvenlik filelerimiz gibi son derece dayanıklı %100 Polyamid ipten düğümlü sistemde üretilen bir ağdır. Doğru noktalara herhangi bir boşluk bırakılmadan monte edilen yüksek mukavemetli bağlantı elemanları ile birlikte; sizi ve çocuklarınızı balkondan sarkmaya veya düşmeye karşı koruyacak en güvenilir önlemdir.

Ürettiğimiz balkon filelerinin hammaddesi UV koruyucu katkılıdır. Bu sayede 10-15 yıl boyunca güneşin altında herhangi bir çürüme veya sarkma yapmaz.

Balkon filesi her renkte üretilebilmektedir. Evinizin dış cephesine uygun olacağını düşündüğünüz herhangi bir renkte sipariş verebilirsiniz.

Balkon filesi göz aralıkları korunmak istenen çocukların yaşına göre ayarlanmaktadır. Büyük çocuklar için 10 cm x 10 cm göz aralığı yeterliyken, küçük çocuklar için 5 cm x 5 cm gözlü balkon filesi kullanılması gerekmektedir.

Siparişinizin miktarına göre 1-10 gün içerisinde satın aldığınız balkon filesi size ulaşır. Eğer profesyonel montaj hizmetimizden yararlanıyorsanız balkon filesi montaj ekibimizle beraber montaj için kararlaştırdığınız günde size ulaşacaktır.

İhtiyacınıza uygun balkon filesini bizi arayarak, WhatsApp hattımız ile doğrudan iletişime geçerek veya teklif formunu doldurarak balkon filesi satın alabilirsiniz. Nakit veya İş Bankası Maximum Kredi Kartına 12 aya varan vade farklı taksit seçenekleriyle ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Örsan'ın File Çözümlerini Tercih Edenler

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi