Merdiven Güvenlik Filesi

Lider güvenlik filesi üreticisi Örsan teminatıyla yüksek mukavemetli ve uygun fiyatlı merdiven güvenlik filesi satın alın!

Merdiven Güvenlik Filesi Uygulamaları

Okullarda, evlerde ve çeşitli tesislerde merdivenden insan düşmelerine karşı alabileceğiniz en uygun fiyatlı önlemdir.

Örsan merdiven filesini, üstün özellikli hammaddesi ve üretim şekli sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Merdiven Güvenlik Filesi İçin Neden Örsan'ı Tercih Etmelisiniz?

En Yüksek Mukavemetli Merdiven Filesi

Örsan merdiven güvenlik filesi yaklaşık 600 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir, bununla beraber olası yangın durumunda alev yürütmez.

Tam Merdiveninize Göre

Merdiven filesi, uygulama alanına göre özel ölçüde ve göz aralığında üretilmektedir. Bu sayede montajdan sonra filede sarkma olmaz.

10-15 Yıl Boyunca Dayanır

Uzun yıllar herhangi bir sarkma veya çürüme göstermeyen Örsan merdiven güvenlik filesi %100 Polyamid Kord® iplerden üretilmektedir.

Montaj İçin Video Görüşme İle Destek

Montajı kendiniz yapmaya karar verdiyseniz bizden video görüşme ile destek alabilirsiniz. Bağlantı noktalarının nereye uygulanacağı gibi konularda size yardımcı olabiliriz.

Birden Fazla Renkte Üretim

Özellikle okullarda ve çocuk kulüplerinde merdiven güvenlik ağı istediğiniz renkte, hatta dilediğiniz birkaç farklı renk bir arada üretilebilmektedir.

Montaj Ekipmanları Bizden!

Çeşitli illerde montaj hizmeti vermekteyiz fakat fileyi kendiniz uygulayacaksanız merdiven filesi montajı için gerekli olan ekipmanları bizden eksiksiz olarak temin edebilirsiniz. 

*Verilen yük taşıma ve alev yürütmeme özellikleri hakkında resmi laboratuvar değerleri müşteriye gönderilmektedir.

Merdiven Güvenlik Filesi Teknik Özellikleri

merdiven guvenlik filesi fiyatlari

En Uygun Fiyatlı Merdiven Güvenlik Filesi İçin Bizimle İletişime Geçin

Form doldurarak, bizi arayarak veya whatsapp hattımızdan bize ulaşarak merdiven güvenlik filesi için teklif alabilirsiniz.

Merdiven Güvenlik Filesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bize bu file hakkında en sık yöneltilen soruların yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz. Başka bir sorunuz varsa bir telefon kadar uzağınızdayız.

Üretim tesislerinde İş Sağlığı Güvenliği Yasasınca, eğitim kurumlarında ise Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilgili genelgelerince tehlike oluşturan merdivenlerde merdiven güvenlik ağı sistemi kullanımı zorunlu kılınmıştır.

Merdiven güvenlik filesini ve diğer güvenlik filesi çeşitlerini her renkte, özellikle okullarda veya spor kulüplerinde birkaç farklı renkte üretiyoruz.

Örsan merdiven güvenlik filesi; sınırsız renk seçeneği, düzgün kareleme göz aralıkları ve sarkma yapmayacak şekilde en uygun ölçüde üretilmesi sayesinde uygulandığı alanda kesinlikle düzensiz bir görünüme sebep olmaz.

Merdiven güvenlik ağı göz aralıkları korunması istenen kişilerin yaş grubuna göre belirlenir. Örneğin ilkokullarda 5 cm x 5 cm göz aralığında merdiven güvenlik ağı kullanılması gerekirken, liselerde 10 cm x 10 cm göz aralığı yeterli olabilir.

Evet, merdiven korkuluklarında hem korkuluk boyunda hem de tavana kadar merdiven filesi uygulamamız mevcuttur.

Merdiven güvenlik filesi dikey sistemde merdiven boşluğunu kapatacak şekilde uygulanmalıdır. Yatay uygulamalar düşmeyi engelleyememe riski taşır.

Merdiven Güvenlik Filesi İçin Bizi Tercih Edenlerden Bazıları

galeri-boslugu-guvenlik-agi
Kat Boşluğu İçin Güvenlik Filesi

Merdivenler ve balkonlar için ürettiğimiz güvenlik filesinin yanı sıra kat ve bina boşlukları için de yüksek mukavemetli güvenlik ağları üretmekteyiz.

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi