Merdiven Güvenlik Filesi

Lider merdiven filesi üreticisi Örsan teminatıyla yüksek mukavemetli ve uygun fiyatlı merdiven güvenlik filesi satın alın!

Merdiven Güvenlik Filesi Nedir?

Merdiven güvenlik filesi veya merdiven filesi, okullarda, evlerde ve çeşitli tesislerde merdivenden düşen kişileri durdurmak amacıyla kullanılan bir güvenlik önlemidir. Merdivenlere ve merdiven korkuluklarına monte edilen merdiven güvenlik filesi, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir merdivenden düşme önlemidir.

Merdiven Filesi Teknik Özellikleri:

Merdiven Güvenlik Filesi İçin Neden Örsan'ı Tercih Etmelisiniz?

En Yüksek Mukavemetli Merdiven Filesi

Yaklaşık 600 kg taşıma kapasitesi ve yangında alev yürütmeme özelliği ile en yüksek mukavemetli merdiven güvenlik filesini tercih edin.

Tam Merdiveninize Göre

Tam merdiveninize göre özel ölçüde ürettiğimiz merdiven filesi bu sayede montajdan sonra düzenli bir görünüm alır.

Yıllarca Özelliğini Korur

%100 Polyamid hammaddesi sayesinde her koşulda yıllarca özelliğini koruyan merdiven güvenlik filesi sistemimiz, masrafsız ve sorunsuz bir çözümdür.

Montaj İçin Video Görüşme İle Destek

Çeşitli illerdeki profesyonel montaj hizmetimizin yanı sıra, merdiven güvenlik ağı montajı için video görüşme ile ücretsiz teknik destek ve bilgilendirme hizmetimiz de bulunmaktadır.

Birden Fazla Renkte Üretim

Özellikle okullarda ve çocuk kulüplerinde merdiven güvenlik ağı istediğiniz renkte, hatta dilediğiniz birkaç farklı renk bir arada üretilebilmektedir.

Montaj Ekipmanları Bizden!

Montajı kendiniz yapmayı planladıysanız merdiven filesi montaj ekipmanlarını bizden ücretsiz talep edebilirsiniz!

*Verilen yük taşıma ve alev yürütmeme özellikleri hakkında resmi laboratuvar değerleri müşteriye gönderilmektedir.

En Uygun Fiyatlı Merdiven Güvenlik Filesi İçin Bizimle İletişime Geçin

Form doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak merdiven güvenlik filesi için teklif alabilirsiniz.

Merdiven Güvenlik Filesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bize merdiven filesi hakkında en sık yöneltilen soruların yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Üretim tesislerinde İş Sağlığı Güvenliği Yasasınca, eğitim kurumlarında ise Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilgili genelgelerince tehlike oluşturan merdivenlerde merdiven güvenlik ağı sistemi kullanımı zorunlu kılınmıştır.

Merdiven güvenlik filesini ve diğer güvenlik filesi çeşitlerini her renkte, özellikle okullarda veya spor kulüplerinde birkaç farklı renkte üretiyoruz.

Örsan merdiven güvenlik filesi; sınırsız renk seçeneği, düzgün kareleme göz aralıkları ve sarkma yapmayacak şekilde en uygun ölçüde üretilmesi sayesinde uygulandığı alanda kesinlikle düzensiz bir görünüme sebep olmaz.

Merdiven güvenlik ağı göz aralıkları korunması istenen kişilerin yaş grubuna göre belirlenir. Örneğin ilkokullarda 5 cm x 5 cm göz aralığında merdiven güvenlik ağı kullanılması gerekirken, liselerde 10 cm x 10 cm göz aralığı yeterli olabilir.

Evet, merdiven korkuluklarında hem korkuluk boyunda hem de tavana kadar merdiven kapatma filesi uygulamamız mevcuttur.

Merdiven güvenlik filesi dikey sistemde merdiven boşluğunu kapatacak şekilde uygulanmalıdır. Yatay uygulamalar düşmeyi engelleyememe riski taşır.

Merdiven Güvenlik Filesi İçin Bizi Tercih Edenlerden Bazıları

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi