Dolu Önleme Filesi

Tarım arazinizde veya oto galerinizde dolu zayiatını en aza indirmek için uygun fiyatlı Örsan dolu önleme filesi tercih edin!

Dolu Önleme Filesi Nedir?

Farklı renk seçenekleri ve açılır kapanır sistemi sayesinde özellikle oto galerilerde ve otomobil fabrikalarında tercih edilen dolu önleme filesi, göz aralıkları dolu tanelerini geçirmeyecek kadar küçük olan bir doludan korunma sistemidir.

Küçük göz aralıkları sayesinde aynı zamanda tarlalarda ürün toplama filesi olarak da kullanılır.

Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Dolu Önleme Filesi Tercih Etmelisiniz?

Hasarı En Aza İndirir

Örsan dolu önleme filesi tarım arazilerinde ürünleri doludan korumak için kullanılabildiği gibi aynı zamanda otomobil fabrikalarında ve otomobil bayilerinde araçların doludan hasar görmesini engellemek amacıyla da kullanılabilmektedir.

Sağlamlaştırılmış

Dolu önleme filesi olarak kullanılan %35 gölgeleme filesi kenar kısımlarına kuş gözü ve kemer kolon dikerek kullanımınıza sunuyoruz. Bu sayede dolu önleme filesi hem daha sağlamlaşmış hem de ömrü daha uzamış oluyor.

En Uygun Dolu Önleme Filesi Fiyatı İçin Bizi Şimdi Arayın

Tarım arazinizde veya oto galerinizde ihtiyacınız olan dolu önleme filesi için bizimle iletişime geçin!

Dolu Önleme Filesi Uygulaması

Açılır kapanır sistemdeki dolu önleme filesi manuel olarak veya motorlu otomatik sistem ile kolaylıkla hareket ettirilebilmektedir.

Dolu tehlikesinde hızla kurulup, dolunun ardından tekrar toplanabilen bu dolu koruma sistemi sayesinde aklınız araçlarda kalmayacak.

Uygulama hakkında uygulanacak yerde fizibilite çalışması için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Örsan'ı Tercih Eden Kurumlar
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi