Dolu Önleme Filesi (Doludan Koruma Filesi)

Tarım arazinizde veya oto galerinizde dolu zayiatını en aza indirmek için uygun fiyatlı Örsan dolu önleme filesi tercih edin!

Dolu Önleme Filesi Nedir?

Farklı renk seçenekleri ve açılır kapanır sistemi sayesinde özellikle oto galerilerde, otomobil fabrikalarında ve tarım arazilerinde tercih edilen dolu önleme filesi, göz aralıkları dolu tanelerini geçirmeyecek kadar küçük olan bir doludan koruma filesidir.

Küçük göz aralıkları sayesinde aynı zamanda tarlalarda ürün toplama filesi olarak da kullanılır.

Doludan Koruma Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Dolu Önleme Filesi Tercih Etmelisiniz?

Dolu Filesi Hasarı En Aza İndirir

Otomobil bayilerinde ve fabrikalarında araçların, tarım arazilerinde tarım ürünlerinin doludan alacağı hasarı en aza indiren dolu önleme filesi, güvenle tercih edebileceğiniz bir çözümdür.

Sağlamlaştırılmış Dolu Filesi

Dolu filesi olarak kullanılan %35 gölgeleme filesinin kenar kısımlarına kuş gözü ve kemer kolon dikerek kullanımınıza sunuyoruz. Bu sayede file hem daha sağlamlaşmış hem de ömrü uzamış oluyor.

En Uygun Dolu Önleme Filesi Fiyatları İçin Bizi Şimdi Arayın

Tarım arazinizde veya oto galerinizde ihtiyacınız olan dolu önleme filesi fiyatları için bizimle iletişime geçin!

Doludan Koruma Filesi Uygulaması

Açılır kapanır sistemdeki doludan koruma filesi manuel olarak veya motorlu otomatik sistem ile kolaylıkla hareket ettirilebilmektedir.

Dolu tehlikesinde hızla kurulup, dolunun ardından tekrar toplanabilen bu dolu koruma sistemi sayesinde aklınız araçlarda veya tarım ürünlerinizde kalmayacak. Dolu ağı uygulanacak yerde fizibilite çalışması için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Örsan'ı Tercih Eden Kurumlar
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi