Havuz Güvenlik Filesi

 Kış sezonunda havuza düşmeye karşı; neme ve çürümeye dayanıklı havuz güvenlik filesi satın alın!

Havuz Güvenlik Filesi Örnek Uygulamaları

Örsan havuz güvenlik filesi havuzların kullanılmadığı dönemlerde içi dolu ya da boşken üzerine gerilen güvenlik ağıdır. 

Neme ve çürümeye karşı son derece dayanıklı olan havuz güvenlik ağlarımız, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz filelerdir.

Örsan Havuz Güvenlik Filesi Genel Özellikleri

Ekstra Yük Direnci

Üretimimiz olan havuz fileleri ortalama 600 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir. Üzerine binen yük neticesinde sarkma yapıp suya değmez.

Havuza Özel Ölçüde

Havuz güvenlik ağı uygulanacağı havuza göre özel ölçüyle üretilmektedir. Bu sayede file montajdan sonra nizami bir şekil almaktadır ve gereğinden fazla esnememektedir.

Havuzun Nemine Dirençli

Örsan havuz güvenlik filesi %100 Polyamid Kord® ipten üretilmektedir. Bu sayede neme, çürümeye ve sarkmaya son derece dayanıklıdır.

Eksiksiz Montaj Ekipmanı

Bazı bölgelerde montaj hizmeti vermekteyiz ama montajı kendiniz yapmaya karar verdiyseniz gerekli ekipmanları bizden temin edebilirsiniz.

Havuz Koruma Filesi Özellikleri

Havuz İçin Gölgeleme Filesi

Örsan açılır-kapanır havuz gölgeleme filesi sistemiyle havuz keyfiniz sırasında veya havuz kenarında güneşlenirken aşırı miktarlarda güneş ışınlarından kaçınabilirsiniz. Açılır-kapanır mekanizması sayesinde kış sezonunda fileyi kapatarak üzerinde kar birikmesini engelleyebilir, yaz sezonunda tekrar açabilirsiniz. 

Havuz gölgeleme filesi renk seçenekleri ve gölgeleme oranları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Havuz Güvenlik Filesi İçin Bizimle İletişime Geçin

Havuz güvenlik filesi için fiyat bilgisi almak ve uygun çözümleri öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havuz Güvenlik Filesi Hakkında Sıkça Sorulanlar

Üretimimiz olan havuz koruma filesi, diğer güvenlik filelerimizde olduğu gibi yüksek taşıma kapasitesi sayesinde gereğinden fazla sarkma yapmaz. Sarkmanın önüne geçmek için uyguladığımız diğer yol ise fileyi havuzun ebatlarından 1 m daha geniş üreterek bağlantı noktalarını havuzdan uzaklaştırmaktır.

Örsan havuz güvenlik filesi bağlantı noktalarına kolayca takılıp çıkartılabilir.

Havuz güvenlik filesi ve son derece dayanıklı bağlantı noktaları ortalama 600kg yük taşıma kapasitesine sahiptir, üzerine düşen bir kişiyi rahatlıkla taşır.

Standart havuz kimyasallarından etkilenmez fakat aşırı kimyasal uygulanmış havuzlarda bu kimyasallar filenin yapısını etkileyebilir.

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi