Havuz Güvenlik Filesi

Havuza düşmeye karşı neme ve çürümeye dayanıklı Örsan File havuz güvenlik filesi satın alın!

Havuz Güvenlik Filesi Nedir?

Havuz güvenlik filesi havuzların kullanılmadığı dönemlerde içi dolu ya da boşken üzerine gerilen düşme önleme güvenlik ağıdır.  Neme ve çürümeye karşı son derece dayanıklı olan havuz güvenlik ağı, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz havuza düşme önlemidir.

Havuz Güvenlik Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Havuz Güvenlik Filesi?

Ekstra Yük Direnci

Ortalama 600 kg’lık ekstra yük direnci ile havuza düşen kişiyi rahatlıkla taşıyabilen Örsan havuz kapama ağı tercih edin.

Havuza Özel Ölçüde

Havuz güvenlik ağı uygulanacağı havuza göre özel ölçüyle üretilmektedir. Böylece file gerildiğinde sarkma yapıp suya değmez.

Havuzun Nemine Dirençli

Örsan havuz güvenlik filesi %100 Polyamid ipten üretilmektedir. Bu sayede havuzun nemine son derece dirençlidir.

Eksiksiz Montaj Ekipmanı

Havuz güvenlik filesi montajı için gerekli bağlantı elemanlarını bizden ücretsiz talep edebilirsiniz.

Havuz İçin Gölgeleme Filesi

Örsan açılır-kapanır havuz gölgeleme filesi sistemiyle havuz keyfiniz sırasında aşırı miktarlarda güneş ışınlarından kaçınabilirsiniz. Açılır-kapanır mekanizması sayesinde kış sezonunda fileyi kapatarak üzerinde kar birikmesini engelleyebilir, yaz sezonunda tekrar açabilirsiniz. 

Havuz gölgeleme filesi renk seçenekleri ve gölgeleme oranları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Havuz Güvenlik Filesi Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçin

Havuz güvenlik filesi için fiyat bilgisi almak ve uygun çözümleri öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havuz Güvenlik Filesi Hakkında Sıkça Sorulanlar

Üretimimiz olan havuz koruma filesi, diğer güvenlik filelerimizde olduğu gibi yüksek taşıma kapasitesi sayesinde gereğinden fazla sarkma yapmaz. Sarkmanın önüne geçmek için uyguladığımız diğer yol ise fileyi havuzun ebatlarından 1 m daha geniş üreterek bağlantı noktalarını havuzdan uzaklaştırmaktır.

Örsan havuz güvenlik filesi bağlantı noktalarına kolayca takılıp çıkartılabilir.

Havuz güvenlik filesi ve son derece dayanıklı bağlantı noktaları ortalama 600 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir, üzerine düşen bir kişiyi rahatlıkla taşır.

Standart havuz kimyasallarından etkilenmez fakat aşırı kimyasal uygulanmış havuzlarda bu kimyasallar filenin yapısını etkileyebilir.

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi