Parmak Geçmez Ağ (File)

Hastane depolarında ilaç raflarında, e-ticaret depolarında küçük ürün raflarında, araç içi filelerde ve çocuk oyun parklarında kullanılan çok küçük göz aralıklı parmak geçirmez file hakkında en detaylı bilgilere göz atın!

Parmak Geçmez Ağ Nedir?

Parmak geçmez ağ veya diğer adıyla parmak geçirmez file, genellikle çocuk oyun parklarını çevrelemek için kullanılan bir koruma filesiyken günümüzde daha çok küçük malzemelerin depolandığı e-ticaret deposu raflarında, hastane ilaç deposu raflarında ve otomotiv sektöründe araç içi file olarak kullanılmaktadır. Özel üretim file çeşitlerimizden olan parmak geçirmeyen ağ siparişleri, sizin projenizin ihtiyacına uygun ebatlarda ve ek aparatlar ile, en uygun fiyat garantisiyle üretilmektedir.

Parmak Geçirmez File Teknik Özellikleri:

En Uygun Parmak Geçmez Ağ Fiyatları İçin Hemen İletişime Geçin!

Çok küçük göz aralığı sayesinde küçük ürünlerin raflardan düşmesini engelleyen parmak geçmez ağ fiyatları, uygulanacak alana göre büyük değişiklik göstermektedir. En doğru fiyat ve montaj bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ağ İhtiyacı İçin Örsan File'yi Tercih Edenler
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi