Voleybol Filesi

Türkiye Voleybol Federasyonu standartlarında uzun ömürlü profesyonel voleybol filesi, amatör voleybol filesi ve plaj voleybolu filesini üreticiden satın alın!

Voleybol Filesi Çeşitleri

Voleybol filesi çeşitleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler için incelemeye devam edin! Voleybol filelerini özel sipariş ile üretiyoruz, teklif formunu doldurarak veya bizi arayarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Profesyonel Voleybol Filesi

Kapalı veya açık profesyonel voleybol sahalarında kullanılmak üzere TVF müsabaka standartlarına uygun ölçülerde ve özelliklerde üretilen Örsan Profesyonel Voleybol Filesi.

Profesyonel Voleybol Filesi Teknik Özellikleri:

Amatör Voleybol Filesi

Birden fazla renkte üretilebilen, güneşe ve neme üst düzey dayanıklı Örsan Amatör Voleybol Filesi. Okulların, turistik otellerin ve amatör spor tesislerinin tercihi.

Amatör Voleybol Filesi Teknik Özellikleri:

Plaj Voleybolu Filesi

Yaz aylarının keyifli sporu plaj voleybolunun standartlarına uygun olarak ürettiğimiz, dünyaca ünlü turistik otellerin tercih ettiği Örsan Plaj Voleybolu Filesi.

Plaj Voleybolu Filesi Teknik Özellikleri:

Örsan Voleybol Filesi Özellikleri

Standartlara Uygun ve Uzun Ömürlü

Örsan profesyonel voleybol filesi Türkiye Voleybol Federasyonu standartlarına uygun; hammaddesi ve üretim şekli sayesinde nemli ve güneşli ortamlarda yıllarca kullanabileceğiniz bir voleybol filesidir.

Logo Baskısı Seçeneği

Amatör voleybol filesi, plaj voleybol filesi ve profesyonel voleybol filesi kenar bantları üzerine; spor takımının, otelin, okulunuzun veya herhangi bir markanın ve logonun baskısını yapabilmekteyiz.

Voleybol Filesi Fiyatı İçin Bizimle İletişime Geçin

Özel üretim voleybol filesi siparişi oluşturmak için bizimle şimdi iletişime geçin.

Onlar Örsan'ı Tercih Ediyor
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi