Okul Güvenlik Filesi

Türkiye’nin en büyük file üreticisinin güvencesiyle okullarda okul güvenlik filesi ile önlem alın!

Okullar İçin Okul Güvenlik Filesi

İlkokul, Ortaokul ve Liseler için ürettiğimiz düşmelere karşı alınması gereken bir önlem olan okul güvenlik filesi, en uygun fiyatlı ve en dayanıklı çözümdür. Resmi kurumlarca düşme testleri yapılmış, standartlara uygun, güvenle kullanabileceğiniz güvenlik sistemleridir. Okullar için ürettiğimiz güvenlik filesi çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Merdiven Güvenlik Filesi

Okul merdivenlerine yatay veya dikey biçimde uygulanır.

Kat Boşluğu Güvenlik Ağı

Okul bina boşluklarına veya merdiven boşluklarına uygulanır.

Çevre Güvenlik Filesi

Okul çevresine top kaçmaması için bahçelerin çevresine uygulanır.

Neden Örsan Okul Güvenlik Filesi Tercih Etmelisiniz?

Tam Anlamıyla Dayanıklı

Ürettiğimiz okul güvenlik filesi ortalama 600 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bu değer filenin göz aralığı ve ip kalınlığına göre artmaktadır.

Yıllarca Sorun Çıkartmaz

%100 Polyamid Kord® ipten ürettiğimiz okul güvenlik filesi; UV ışınlarına, neme ve sarkmaya dirençli, okul ortamında uzun yıllar kullanabileceğiniz çözümlerdir

Endişelenmeyi Bırakın!

Örsan okul bina boşluğu ve okul merdiven güvenlik filesi öğrencilerin düşmesine karşı test edilmiştir.

Fileyi Kolaylıkla Uyguluyoruz

Okul güvenlik ağı profesyonel montaj ekibimiz tarafından okulunuzda kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Dilediğiniz Renklerde

Özellikle ilkokul ve ortaokullarda okul merdiven filesini istediğiniz birkaç farklı renkte üretebilmekteyiz. Okulunuzun forma renkleri gibi farklı kombinasyonda renk seçimlerinizi güvenlik filesine uygulayabiliriz.

Yangında Durumunda Alev Taşımaz

Polyamid hammaddesi sayesinde yangında alev yürütmeme özelliğine sahip olan okul güvenlik filesini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

*Yük taşıma ve alev yürütmeme hakkındaki resmi laboratuvar sonuçları müşterinin isteği üzerine kendisine gönderilmektedir.

Okul Güvenlik Filesi İhtiyacınızı En Makul Fiyatla Karşılayın

Okulunuzun file ihtiyacı için bizimle iletişime geçerek en uygun file fiyatını alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların yanıtlarını hemen bulun! Burada cevaplanmamış bir sorunuz varsa bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Okullardaki merdivenlerde ve tehlike oluşturan bina boşluklarında okul güvenlik filesi kullanımı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilgili genelgeleriyle zorunlu kılınmıştır. Yönetmeliklere uygun ve en üst düzey mukavemetli okul güvenlik filesi sistemleri için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Okullarda uygulanan merdiven güvenlik filesi, geniş renk yelpazesi, özenle örülmüş kareleme göz aralıkları ve en uygun ölçüde üretilmesi sayesinde uygulanan merdivenlerde kesinlikle düzensiz bir görüntü oluşturmaz.

Öğrenciler, okul güvenlik ağı sistemine kesme ve yakma dışında zarar veremezler. Örsan okul güvenlik ağı sistemi, hammaddesi ve üretim şekli sayesinde esnemeye ve kopmaya son derece bir güvenlik önlemidir.

%100 Polyamid Kord ipten ürettiğimiz diğer güvenlik filesi çeşitleri gibi okul güvenlik fileleri de, ortalama 10-15 yıl boyunca özelliğini korumaktadır.

Okul Güvenlik Filesi İçin Örsan'ı Tercih Eden Okullar

Okullar İçin Spor Fileleri

Okullar için ürettiğimiz güvenlik ağlarının yanı sıra okulunuzun spor filesi ihtiyaçları için de yüksek mukavemetli fileleri üretmekteyiz.

Futbol, basketbol ve voleybol gibi takım sporlarının filelerini ve spor sahasını bölme filesini en uygun fiyatla Örsan güvencesiyle satın alabilirsiniz. 

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi