Okul Güvenlik Filesi

Türkiye’nin en büyük file üreticisinin güvencesiyle okullarda okul güvenlik filesi ile önlem alın!

Okul Güvenlik Filesi Çeşitleri

İlkokul, Ortaokul ve Liseler için ürettiğimiz düşmelere karşı alınması gereken bir önlem olan okul güvenlik filesi, en uygun fiyatlı ve en dayanıklı güvenlik önlemidir. Resmi kurumlarca düşme testleri yapılmış, standartlara uygun, güvenle kullanabileceğiniz güvenlik sistemleridir. Okullar için ürettiğimiz güvenlik filesi çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Okul Merdiven Güvenlik Filesi

Okul merdivenlerine yatay veya dikey konfigürasyonda birçok renkte uygulanabilen okul merdiven filesi.

Okul Merdiven Filesi Teknik Özellikleri:

Okul Kat Boşluğu Güvenlik Ağı

Okullarda kat boşluğu veya merdiven boşluğuna uygulanan ve bu boşluklardan düşen öğrenciyi durduran kat boşluğu güvenlik filesi.

Okul Kat Boşluğu Güvenlik Ağı Teknik Özellikleri:

Okul Çevre Güvenlik Filesi

Okul çevresine top kaçmaması için genellikle oyun alanlarının etrafına gerilen okul çevre güvenlik filesi.

Okul Çevre Güvenlik Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Okul Güvenlik Filesi Tercih Etmelisiniz?

Tam Anlamıyla Dayanıklı

Ortalama 600 kg taşıma kapasitesiyle tam anlamıyla dayanıklı bir önlem olan okul güvenlik filesi, düşen kişi rahatlıkla durdurabilecek güçtedir.

Yıllarca Masraf Çıkartmaz

Okul güvenlik filesi sistemlerimiz hammaddesi ve üretim şekli sayesinde okul ortamında yıllarca sorunsuz ve masrafsız kullanabileceğiniz önlemlerdir.

Endişelenmenize Gerek Yok!

Örsan okul bina boşluğu ve okul merdiven güvenlik filesi düşmeye karşı test edilmiş, endişeye yer bırakmayan sistemlerdir.

Fileyi Kolaylıkla Uyguluyoruz

Profesyonel montaj ekibimiz okul güvenlik ağı sistemini okulunuz için uygun bir günde kolaylıkla uyguluyor.

Dilediğiniz Renklerde

Özellikle ilkokul ve ortaokullarda okul merdiven filesini istediğiniz birkaç farklı renkte üretebilmekteyiz. Okulunuzun forma renkleri gibi farklı kombinasyonda renk seçimlerinizi okul güvenlik filesi ve okul spor filesine uygulayabiliriz.

Yangın Durumunda Alev Taşımaz

%100 Polyamid hammaddesi sayesinde yangında alev taşımayan okul güvenlik filesini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

*Yük taşıma ve alev yürütmeme hakkındaki resmi laboratuvar sonuçları müşterinin isteği üzerine kendisine gönderilmektedir.

Okul Güvenlik Filesi İhtiyacınızı En Makul Fiyatla Karşılayın

Okulunuzun file ihtiyacı için bizimle iletişime geçerek en uygun file fiyatını alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların yanıtlarını hemen bulun! Burada cevaplanmamış bir sorunuz varsa bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Okullardaki merdivenlerde ve tehlike oluşturan bina boşluklarında okul güvenlik filesi kullanımı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilgili genelgeleriyle zorunlu kılınmıştır. Yönetmeliklere uygun ve en üst düzey mukavemetli okul güvenlik filesi sistemleri için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Okullarda uygulanan merdiven güvenlik filesi, geniş renk yelpazesi, özenle örülmüş kareleme göz aralıkları ve en uygun ölçüde üretilmesi sayesinde uygulanan merdivenlerde kesinlikle düzensiz bir görüntü oluşturmaz.

Öğrenciler, okul güvenlik ağı sistemine kesme ve yakma dışında zarar veremezler. Örsan okul güvenlik ağı sistemi, hammaddesi ve üretim şekli sayesinde esnemeye ve kopmaya son derece dayanıklı bir güvenlik önlemidir.

%100 Polyamid ipten ürettiğimiz diğer güvenlik filesi çeşitleri gibi okul güvenlik fileleri de, ortalama 10-15 yıl boyunca özelliğini korumaktadır.

Okul Güvenlik Filesi İçin Örsan'ı Tercih Eden Okullar

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi