Kedi Koruma Filesi

Kedilerin parçalayamayacağı kadar dayanıklı kedi koruma güvenlik filesi satın alın! Örsan teminatıyla.

Kedi Filesi Nedir?

Örsan kedi koruma filesi, evcil kedilerin pencere ve balkonlardan düşmesini engellemek veya sokak kedilerinin pencere ve balkonlardan girmesini engellemek amacıyla kullanılan uygulaması kolay bir çözümdür. 

Hammaddesi ve üretim şekli sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir filedir.

Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Kedi Koruma Güvenlik Filesi?

Ekstra Sağlam

%100 Polyamid Kord® ipten ürettiğimiz Örsan kedi koruma filesi; UV ışınlarına, çürümeye, aşınmaya ve yıpranmaya son derece dirençlidir. Kediler pençeleri veya dişleriyle Örsan kedi filesini parçalayamazlar.

Göze Batmayan Uygulama

Örsan kedi güvenlik filesi, dilediğiniz her renkte üretilebilmektedir. Uygulanacağı yerde göze batmaz, size özel ölçüyle üretildiğinden montajdan sonra kesinlikle düzensiz bir görüntüye sebep olmaz.

Montaj İçin Görüntülü Görüşme Desteği

Çeşitli illerde kedi koruma filesi montajı hizmeti vermekteyiz fakat montajı kendiniz yapacaksanız bizden görüntülü görüşme ile yardım talep edebilirsiniz.

Bağlantı Elemanları Dahil!

Kedi koruma güvenlik filesi montajı için gerekli bağlantı noktaları gibi ekipmanları paketin içerisinde fazlasıyla yetecek kadar mevcuttur.

En İyi Kedi Koruma Filesi Fiyatı İçin Bizimle İletişime Geçin

Kedi Güvenlik Filesi ihtiyacınız için bizimle iletişime geçerek en iyi fiyatla file satın alabilirsiniz.

Kedi Koruma Filesi Hakkında En Sık Sorulan 7 Soru

Müşterilerimizin bize kedi koruma ağı hakkında en sık sordukları soruları burada bulabilirsiniz. Farklı sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Üst düzey dayanıklılığa sahip bir güvenlik filesi olan Örsan kedi filesinin; hammaddesi, üretim şekli ve ip kalınlığı sayesinde kediler fileyi dişleri veya pençeleriyle parçalayamazlar.

Örsan kedi filesi uygulandığı yerde görüntüyü bozmaz. Dilediğiniz renklerde, tam ölçüde ve kareleme sistemde üretildiğinden göze batmayan bir çözümdür.

Kolay kedi filesi montajı 4 aşamada yapılabilir: 1) Kedi filesi ile beraber gelen paslanmaz çelik dübeller uygulanacak yerin beton gibi sert zeminlerinde uygun yerlere çakılır. 2) Çakılan bu dübellerin içinden paketteki esneme yapmayan çelik halat veya kalın polyamid ip geçirilir ve düğüm atılır. 3) Örsan kedi filesi açılır, çelik halat veya polyamid ipten oluşturulan taslağa geçici olarak bağlama ipleriyle asılır. 4) Bağlama iplerinin bir kısmıyla taslağa geçici olarak asılan kedi filesi, bağlama iplerinin kalan kısmıyla her gözden en az bir kere geçilecek şekilde, arada bir düğüm atılarak oluşturulan taslağa sarılır.

Üretimimiz olan kedi filesi renk seçenekleri sınırsızdır. Evinizin dış cephe rengi gibi renklerde kedi filesi satın alarak, hem göze batmayan hem de son derece güvenli bir önleme sahip olabilirsiniz.

Kedi filesi göz aralıkları büyük veya yavru kedilerin geçemeyeceği kadar küçüktür. Montaj esnasında kedi filesi etrafında boşluk kalmaması için ise bağlantı noktaları sık oluşturulmalıdır.

Teklif formu ile, WhatsApp hattımızdan veya bizi doğrudan arayarak nakit veya İş Bankası Maximum kartlara 12 aya varan vade farklı taksit seçenekleriyle en uygun fiyatlı kedi filesi satın alabilirsiniz.

Kedi filesi fiyatları; filenin m² cinsinden ölçüsüne bağlı olarak 30tl’den başlamaktadır. İhtiyacınız olan kedi filesi ölçüsü net ise tam fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi