Kedi Koruma Filesi

Kedilerin parçalayamayacağı kadar dayanıklı kedi koruma filesi satın alın! Örsan File teminatıyla.

Kedi Koruma Filesi Nedir?

Örsan kedi koruma filesi, evcil kedilerin pencere ve balkonlardan düşmesini engellemek veya sokak kedilerinin pencere ve balkonlardan girmesini engellemek amacıyla kullanılan uygulaması kolay bir çözümdür. 

Hammaddesi ve üretim şekli sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir kedi düşmesi önleme sistemidir.

Kedi Güvenlik Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Kedi Koruma Güvenlik Filesi?

Ekstra Sağlam

%100 Polyamid ipten ürettiğimiz Örsan kedi koruma filesi, kedilerin pençeleri veya dişleriyle zedeleyemeyeceği ekstra sağlam bir güvenlik önlemidir.

Göze Batmayan Uygulama

Dilediğiniz her renkte ve size özel ölçüde ürettiğimiz kedi koruma filesi göze batmayan bir kedi düşme koruma uygulamasıdır.

Montaj İçin Görüntülü Görüşme Desteği

Çeşitli illerdeki kedi koruma filesi montajı hizmetimizin yanı sıra pandemi şartları dolayısıyla görüntülü görüşme ile ücretsiz teknik destek hizmetimiz de mevcuttur.

En Doğru Montaj Ekipmanları

Kedi filesi montajı için hangi malzemeler gerekir diye düşünmenize gerek yok! Takma aparatlarını paket halinde bizden talep edebilirsiniz.

Kedi Koruma Filesi Pencereye Nasıl Takılır?

1.Adım - Halat İle Güçlendirin

Kutuda bulunan halatı kedi koruma filesinin kenar kısımlarındaki her göz aralığından geçirerek fileyi güçlendiriniz.

Bu aşamada halat ile düğüm atmayınız.

2.Adım - Aparatları Vidalayın

Kutuda bulunan bağlantı aparatlarını pencerenin kasasına şekilde gösterilen yerlere içten vidalayın.

Pencereniz daha büyük ise daha fazla bağlama aparatı vidalayabilirsiniz.

3.Adım - Kedi Filesini Takın

Halat ile güçlendirdiğiniz kedi koruma filesini pencereye vidaladığınız bağlantı aparatlarına takınız.

Kedi koruma filesini taktıktan sonra halatı gerdirerek düğüm atınız, bu sayede filede bolluk kalmayacaktır.

Kedi Koruma Filesi Balkona Nasıl Takılır?

1.Adım - Çelik Dübeller

Kutu içeriğindeki paslanmaz çelik dübelleri, kedi koruma filesinin uygulanacağı boşluğun beton gibi sert yerlerine şekilde görüldüğü gibi en fazla birer metre aralıkla çakınız.

Uygulanacak boşluk daha büyük ise daha fazla çelik dübel kullanabilirsiniz.

2.Adım - Halat

Kutuda bulunan halatı çelik dübellerin içinden geçirerek geriniz.

Ardından halatın iki ucunu sıkıca düğüm atarak bağlayınız. Böylece kedi koruma filesi için bir taslak hazırlamış oldunuz.

3.Adım - Kedi Filesi

Önce kutudaki bağlama iplerinin bir kısmıyla kedi koruma filesini çelik dübellere dört köşeden geçici olarak bağlayın.

Ardından fileyi halata bağlamalısınız. Bunun için bağlama ipinin kalan kısmıyla kedi filesinin her gözünden en az bir kere geçerek halata sarın. En sonunda sıkıca bir düğüm atın.

En İyi Kedi Koruma Filesi Fiyatı İçin Bizimle İletişime Geçin

Tüm güvenlik filesi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek en iyi fiyatla kedi düşmesi önleme sistemi satın alabilirsiniz.

Kedi Koruma Filesi Hakkında En Sık Sorulan 6 Soru

Müşterilerimizin bize kedi koruma ağı hakkında en sık sordukları soruları burada bulabilirsiniz. Farklı sorularınız için bizimle iletişime geçin.

Üst düzey dayanıklılığa sahip bir güvenlik filesi olan Örsan kedi filesinin; hammaddesi, üretim şekli ve ip kalınlığı sayesinde kediler fileyi dişleri veya pençeleriyle parçalayamazlar.

Kedi filesi fiyatları, filenin m² cinsinden hesaplanmakta olup ihtiyacınız olan kedi filesi ölçüsü net ise tam fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örsan kedi filesi uygulandığı yerde görüntüyü bozmaz. Dilediğiniz renklerde, tam ölçüde ve kareleme sistemde üretildiğinden göze batmayan bir çözümdür.

Üretimimiz olan kedi filesi renk seçenekleri sınırsızdır. Evinizin dış cephe rengi gibi renklerde kedi filesi satın alarak, hem göze batmayan hem de son derece güvenli bir önleme sahip olabilirsiniz.

Kedi filesi göz aralıkları büyük veya yavru kedilerin geçemeyeceği kadar küçüktür. Montaj esnasında kedi filesi etrafında boşluk kalmaması için ise bağlantı noktaları sık oluşturulmalıdır.

Teklif formu ile, WhatsApp hattımızdan veya bizi doğrudan arayarak nakit veya İş Bankası Maximum kartlara 12 aya varan vade farklı taksit seçenekleriyle en uygun fiyatlı kedi filesi satın alabilirsiniz.

Örsan File'nin Çözümlerini Tercih Eden Kurumlar

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi