Raf Güvenlik Filesi (Raf Emniyet Filesi)

Türkiye’nin lider raf emniyet filesi üreticisi Örsan güvencesiyle raflardan eşya düşmesine karşı raf güvenlik filesi satın alın.

Raf Güvenlik Filesi Nedir?

Raf güvenlik filesi veya raf emniyet filesi, ürün depolarında, hastanelerde, fabrikalarda ve büyük alışveriş merkezi depolarında raflardan eşya düşmesine karşı yatay veya dikey konfigürasyonda gerilen yüksek mukavemetli bir ağ sistemidir.

Raf Güvenlik Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Raf Emniyet Filesi?

Son Derece Dayanıklı

Ürettiğimiz raf güvenlik fileleri ortalama 600 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir ve bu değer ağır yük raf filesinde daha da artmaktadır.

Raflarınıza Özel Üretim

Raf güvenlik ağı raflarınıza özel olarak üretilmektedir, bu sayede uygulandığı raflarda herhangi bir sarkma yapmaz.

Yıllar Boyu Sorunsuz Kullanım

%100 Polyamid ipten ürettiğimiz raf güvenlik filesi nemin ve sürtünmenin fazla olduğu depo şartlarında uzun yıllar özelliğini korur.

Farklı Konfigürasyonlarda Montaj

İster yatay, ister dikey konfigürasyonda IRATA eğitimli profesyonel ekibimizce monte edilen depo raf güvenlik filesi, her yönüyle sorunsuz bir çözümdür.

Yüklere Karşı Test Edilmiştir

Deprem güvenlik ağı olarak da önem arz eden Örsan raf güvenlik filesi resmi kurumlarca eşya düşmesine karşı test edilmiştir.

Yangında Risk Taşımaz

Hammaddesi sayesinde alev yürütmeme özelliğine sahip olan raf güvenlik filesi sistemlerimiz yangın durumunda risk taşımaz.

*Yük taşıma ve alev yürütmeme konusunda resmi laboratuvar sonuçları müşterinin isteği üzerine iletilmektedir.

Ağır Yük Raf Güvenlik Ağı

Paletli ağır malzemelerin depolandığı raflarda kullanılması için ürettiğimiz yüksek mukavetli ağır yük raf filesini sabit veya hareketli sistemde, ihtiyacınıza uygun konfigürasyonda uygulayabilmekteyiz.

Ağır yükler için ürettiğimiz raf emniyet filesi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Raf Güvenlik Filesini Şimdi Satın Alın

Raf Güvenlik Filesi için teklif formunu doldurarak en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Raf Güvenlik Ağı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Raf emniyet filesi satın almadan önce aklınızdaki sorulara yanıt bulun! Burada yanıtını bulamadığınız sorular olursa bizimle iletişime geçiniz.

Güvenli olduğu kadar estetik bir görünüme de sahip olan Örsan raf emniyet filesi, dilediğiniz her renkte üretilebilmektedir

Evet, raf emniyet filesi ve diğer güvenlik ağları için keşif hizmetimiz mevcuttur. Randevu oluşturmak için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Ürünün ağırlığına ve yapısına göre kullanılacak raf filesi de değişebilmektedir. Duruma göre daha küçük göz aralıklı ve daha kalın ipten üretilen raf filesi tercih edilmelidir. Çok ağır olan ürünler için özel üretim ağır yük raf güvenlik filesi ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Raflardaki ürün çeşidine ve rafın ebatlarına göre farklı raflarda farklı raf güvenlik filesi uygulaması yapılmalıdır.

Raf güvenlik filesi profesyonel montaj ekibimizce forklifte takılmayacak biçimde uygulanmaktadır.

%100 Polyamid iplerden ürettiğimiz raf güvenlik filesi, genişliğine ve ip kalınlığına göre değişmekle beraber ortalama 600 kg yük taşımaktadır. Daha ağır yükler için tamamen özel bir çözüm olan ağır yük raf güvenlik filesi ürünümüze göz atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Raf Güvenlik Filesinde Bizi Tercih Eden Firmalar

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi