Özel Üretim File

Örsan’ın siparişe özel olarak ürettiği; lastik file, araç içi file ve koreografi filesi ve oyun parkı filelerini inceleyin!

Koreografi Filesi

ultrAslan’ın tercih ettiği Örsan koreografi filesini inceleyin.

Araç Filesi

En uygun fiyatlı araç içi seperatör file, bagaj filesi ve yük filesi satın alın!

Lastik File

Özel lastik ipten üretilen, çeşitli amaçlar için kullanılan lastik file.

Oyun Parkı Güvenlik Filesi

Oyun parkı için özel ölçüyle üretilen oyun parkı güvenlik filesi.

Özel Üretim File Uygulamalarımız

Özellikle; ultrAslan, Bursaspor, Mersin İdman Yurdu, Trabzonspor ve siyasi partilerin tercih ettiği Örsan koreografi filesi uygulamamız, özel üretim filelerimizin başında gelmektedir.

Yüksek seyir zevki sağlayan taraftar grubu koreografilerini taşıması ve üç boyutlu göstermesi için kullanılan en dayanıklı koreografi filesi, Örsan tarafından yılların verdiği tecrübeyle üretilmektedir.

Ayrıca uzun yıllar Renault, Dacia, Mercedes gibi araç firmalarıyla araç içi seperatör file konusunda iş birliği yaptık. Kişiye özel veya toplu üretim için Türkiye’nin en büyük araç içi filesi üreticisi Örsan’a güvenebilirsiniz.

Son yıllarda kullanımı artan özel lastik ipten üretilen lastik file, sadece Örsan’ın ürettiği tamamen özel bir çözümdür. Bu ve bunlardan farklı bir file ihtiyacınız için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz!

Örsan'ı Tercih Edenler
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi