Özel Üretim File (Ağ)

Örsan’ın siparişe özel olarak ürettiği; lastik file, araç içi file ve koreografi filesi ve oyun parkı filelerini inceleyin!

Özel Üretim File (Ağ) Çeşitleri

Koreografi Filesi

ultrAslan’ın tercih ettiği Örsan koreografi filesini inceleyin.

Araç Filesi

En uygun fiyatlı araç içi seperatör file, bagaj filesi ve yük filesi satın alın!

Lastik File

Özel lastik ipten üretilen, çeşitli amaçlar için kullanılan lastik file.

Oyun Parkı Güvenlik Filesi

Oyun parkı için özel ölçüyle üretilen oyun parkı güvenlik filesi.

Parmak Geçmez Ağ

Depolarda küçük ürün rafları için parmak geçirmeyen file.

Özel Üretim File Uygulamalarımız

Müşteri odaklı bir firma olarak geliştirdiğimiz başlıca özel üretim filelerimiz; ultrAslan ve birçok farklı taraftar kulübünün kullandığı koreografi filesi, Renault ve Mercedes gibi firmalar ile iş birliği yaptığımız araç filesi sistemleri, birçok çocuk oyun kulübünün tercih ettiği oyun parkı güvenlik ağlarımız ve yeni geliştirdiğimiz bir çözüm olan lastik filedir.

Bu sayfada sadece bazı çeşitlerini incelediğiniz özel üretim file uygulamalarımız, 1983’ten bugüne müşterilerimizin bizden sıkça talep ettiği özel file (ağ) çözümlerinin sadece bir derlemesidir. 

Özel Üretim File Ar-Ge Süreci

Kataloğumuzda bulamadığınız fakat ihtiyaç duyduğunuz özel file (ağ) çözümleri için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınızı bize detaylıca açıkladıktan sonra Ar-Ge ekibimizce yapılacak olan fizibilite çalışmaları doğrultusunda size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Özel Üretim File İçin Örsan File'yi Tercih Edenler

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi