Halı Saha Tavan (Üst) Filesi

Türkiye’nin ilk halı saha tavan filesi üreticisi Örsan File teminatıyla en uzun ömürlü halı saha üst filesi satın alın!

Halı Saha Tavan (Üst) Filesi Nedir?

Türkiye’de ilk defa 1989 yılında İzmit’te Örsan File tarafından uygulanan halı saha üst filesi, topun halı sahanın üstünden dışarıya kaçmasını engellemek amacıyla halı saha tavanına gerilen uzun ömürlü bir filedir.

Halı Saha Üst Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Halı Saha Üst (Tavan) Filesini Tercih Etmelisiniz?

Uzun Yıllar Özelliğini Korur

%100 Polyamid ipten düğümlü kareleme sistem ile ürettiğimiz halı saha üst filesi, uygulandığı halı sahada 10-15 yıl boyunca özelliğini korur.

UV Işınlarına Dayanıklı

Ürettiğimiz halı saha üst filesi ve diğer halı saha filesi çeşitleri UV ışınlarına son derece dayanıklıdır ve bu sayede güneş maruziyeti sonucu çürüme yapmaz.

Uzun Vadede Tasarruflu

Halı saha üst filelerimiz, üstün özellikleri sayesinde sizi onarım ve değişim masrafından korur. Uzun yıllar sonra onarım talebiniz olursa, parçalı sistemdeki uygulama biçimimiz sayesinde sadece hasarlı kısım onarılarak tasarruf sağlanır.

Uzun Yıllar Sarkma Yapmaz

Parçalı-omurgalı sistemde uyguladığımız halı saha tavan filesi uzun yıllar sarkma yapmayan ve formunu koruyan bir halı saha üst kapama ağıdır.

Halı Saha Üst Filesi Örnek Uygulaması

Halı Saha Üst Filesi İçin Uygun Fiyatlı Bir Teklif Alın

İhtiyacınız olan halı saha tavan filesi için fiyat teklifi almak veya aklınıza takılanları sormak için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Halı Saha Tavan (Üst) Filesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı Saha Üst Filesi İpinin Hammaddesi:

Halı saha tavan filesindeki 34 yıllık tecrübemize dayanarak %100 polyamid hammaddenin tercih edilmesini öneriyoruz:

  • Kullanılan ipin %100 polyamid olmaması, polipropilen ve düşük denyeli polyester gibi dayanıksız hammaddelerin kullanılması, halı saha üst filesinin kısa sürede çürümesine, yıpranmasına ve sürekli onarım ve değişim masrafı çıkarmasına yol açar.

Halı Saha Tavan Filesi Göz Aralığı:

Halı saha filesi üretimindeki tecrübemize dayanarak saha üst kapama filesi için 15 cm x 15 cm göz aralığının en uygun olduğunu belirledik:

  • 15 cm x 15 cm den daha büyük göz aralıklarında top filelerden dışarı çıkabilir.
  • Daha küçük gözlerde yapılırsa ağır kar fırtınası durumunda halı saha tavan filesi üzerinde kar birikimi sonucu sahada çökme tehlikesi oluşur.

Halı Saha Üst Filesi Hakkında En Sık Sorulanlar

Halı saha üst (tavan) filesi ve diğer halı saha filesi çeşitleri hakkında cevabını burada bulamadığınız sorular için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Halı saha üst filesi fiyatları; filenin metrekare cinsinden ölçüsüne ve eğer yapılacaksa montaj için gereken işçiliğe göre hesaplanır. Halı saha üst filesi uygulanacak yerin ölçüsü belirli ise tam fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halı saha çevre filesi, halı saha tampon filesi ve halı saha üst filesi montajsız olarak da satılabilir. Talep edilirse profesyonel montaj ekibimizce uygulaması yapılabilir.

Ürettiğimiz halı saha üst filesi UV katkılı hammaddesi ve üretim şekli sayesinde 10-15 yıl boyunca özelliğini korur.

Çelik halatı halı saha tavan filesi altına germek fileye zarar verir. File, rüzgarlı havada dalgalanarak çelik halata devamlı sürtünür ve çelik halat yüzünden zamanla deforme olabilir.

Saha iskelet sisteminin sağlam olması, uzun ve kısa kenarlarda çiftli direklerin olması, halı saha üst filesinin çok parçadan oluşması ve bu parçaların ek yerlerinin halat vazifesi görmesi, halı saha üst filesi sarkmasını engelleyen faktörlerdir.

Evet, halı saha üst filesi gibi her halı saha filesi çeşidini istediğiniz ölçülerde üretebiliyoruz.

Halı saha üst filesi çok şiddetli yağışlarda kar tutabilir. Filede herhangi bir yırtılma meydana gelmez, fakat zayıf halı saha iskeletleri bu durumda zarar görerek sahada çökme meydana getirebilir.

Halı saha üst filesi için, nakit veya İş Bankası Maximum kartlara 12 aya varan vade farklı taksit seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz.

Örsan'ı Tercih Eden Futbol Kulüpleri
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi