Tribün Koruma Filesi

Tribüne top kaçmasını, seyircilerin sahaya geçmesini ve sahaya yabancı cisim atılmasını engellemek için tribün koruma filesi satın alın!

Tribün Koruma Filesi Nedir?

Tribün koruma filesi, tribünlere top kaçmasını, sahaya yabancı cisim atılmasını ve taraftarların sahaya geçmesini engellemek için kullanılan bir filedir.

Farklı göz aralıklarında farklı amaçlar için kullanılabilen stadyum tribün kapama filesi, müsabakalar esnasında yaralanmaları engellemek için alınması gereken bir güvenlik önlemidir.

Tribün Koruma Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Tribün Koruma Filesi Tercih Etmelisiniz?

En Güvenilir Tribün Koruma Sistemi

%100 Polyamid hammaddesi sayesinde uzun yıllar deformasyon göstermeyen tribün koruma filesi, piyasadaki en güvenilir tribün koruma sistemidir.

Güneş Işınlarına ve Neme Dirençli

Güneş ışınlarına ve neme dirençli olan tribün koruma filesi her türlü kullanım koşulunda ilk günkü özelliklerini korur.

Maç Sonrası Toplanabilir

Maç sırasında açılarak kullanılan tribün koruma filesi, maç sonrası otomatik veya manuel sistem ile bir tarafta toplanabilir.

Zamanla Esnemeye Son Derece Dirençli

Tribün koruma filesi üretim ve hammaddesi sayesinde taraftarın asılması ile zamanla esnemeye karşı son derece dirençlidir.

Spor Sahası Tribün Koruma Filesi İçin Uygun Fiyatlı Bir Teklif Alın

Tribün koruma filesi için size özel uygun fiyatlı bir teklif alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Tribün Koruma Filesi Hakkında Sıkça Sorulanlar

Göz aralıkları 1 cm’ye kadar düşürülebilen tribün koruma filesi küçük nesnelerin geçmesini engeller.

Tribün koruma filesi sizin belirlediğiniz herhangi bir renkte üretilebilmektedir.

Evet, tribün koruma filesi top darbelerine son derece dayanıklıdır.

Seyirciler fileyi keserek veya yakarak, doğrudan müdahale ile deforme edebilir. Uzak mesafelerden tribün koruma filesi üzerine cisim fırlatarak zarar veremezler. Ayrıca alev yürütmeme özelliği sayesinde olası yangın riskini en aza indiren Örsan tribün koruma filesi, güvenli bir oyun alanı oluşturmanızda size yardımcı olur.

File İçin Örsan'ı Tercih Eden Kulüpler
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi