Saha Bölme Filesi

Spor sahasını birden fazla gruba paylaştırmak için kullanabileceğiniz en uygun fiyatlı uygulama olan spor sahası bölme filesi satın alın!

Saha Bölme Filesi Nedir?

Antrenman sahalarının ve kapalı spor salonlarının iki ya da üçe bölünerek kullanılmasını sağlayan Örsan saha bölme filesi, aynı anda birkaç grubu spor yapmasına imkan tanır.

Sabit, açılır-kapanır veya motorlu sistemde ürettiğimiz saha bölme fileleri; standartlara uygun,  uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz filelerdir. Farklı renk seçenekleri ile özelleştirme imkanı sunar.

Neden Örsan Spor Saha Bölme Filesi?

Motorlu Sistem

Saha bölme filesi sabit olabildiği gibi perde şeklinde açılıp kapanabilir şekilde de üretilebilmektedir. Açılıp kapanabilir saha bölme filesi manuel olarak veya motorlu otomatik sistem ile çalıştırılabilmektedir.

Yıpranmaya Üst Düzey Direnç

%100 Polyamid Kord® iplikten düğümlü el örgüsü kareleme sistem olarak ürettiğimiz saha bölme filesi uzun yıllar güneşli veya nemli ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Farklı Özelleştirme Seçenekleri

Spor filelerini dilediğiniz birkaç farklı renk bir arada üretebiliriz. Aynı zamanda brandaya da logo baskısı yapabilmekteyiz.

Standartlara Uygun

Saha bölme filesi TFF standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

Saha Bölme Filesi Uygulaması

Okulların spor salonlarında, halı sahalarda, turistik otellerde: bir spor sahasını birden fazla grubun kullanması için bölen Örsan spor sahası bölme filesi uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Saha bölme filesinde size özel çözümler geliştirme konusunda bize güvenebilirsiniz!

Saha Bölme Filesi Teknik Özellikleri

Saha Bölme Filesi İçin Uygun Bir Fiyat Teklifi Alın

Okullarda, otellerde ve spor sahalarında ihtiyacınız olan saha bölme filesi için en uygun fiyatlı teklifi bizi arayarak alabilirsiniz!

Saha Bölme Filesi Hakkında Önemli Noktalar

Türkiye Futbol Federasyonu Kuralları:

Amatör lig takımlarının sahalarında Türk Futbol Federasyonu’nun kuralları gereği oyunu engelleyecek herhangi bir nesnenin saha içinde bulunması yasaktır.

  • Bu yüzden saha bölme filesi tutması için gerilen çelik halatların da sökülebilir olması gerekir. Örsan File olarak gerek üst gerekse alt kısımda kullanılan halatları kolayca sökülüp takılabilir ve gerilebilir özellikte üretmekteyiz.

Sporcuların Fileye Takılmaması İçin:

Boydan boya gerilen spor saha bölme filesi, sporcuların takılıp düşmesi veya oyunun bozulması riskini ortaya çıkarmaktadır. Bunu engellemek için:

  • Ürettiğimiz saha bölme filesi 30-50 cm alt kısmına branda dikerek oyuncuların ayaklarının takılmasını önlemekteyiz.

Spor Saha Bölme Filesi Hakkında Sıkça Sorulanlar

Saha bölme filesi çelik halat ve karabina kullanılarak, manuel veya motorlu otomatik sistemle hareket ettirilebilir.

Saha bölme filesi kullanılacağı yere uygun, seçtiğiniz herhangi bir renkte üretilebilmektedir.

Saha bölme filesi yerden en az 4 m yükseklikte yapılmalıdır.

Evet, özel üretim uzama yapmayan galvanizli çelik halat özellikle hareketli sistem uygulanacak ise kullanılabilir.

Spor Filesi İhtiyacını Örsan'dan Karşılayanlar

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi