Saha Bölme Filesi

Spor sahasını birden fazla gruba paylaştırmak için kullanabileceğiniz en uygun fiyatlı uygulama olan spor sahası bölme filesi satın alın!

Saha Bölme Filesi Nedir?

Saha bölme filesi, açık ve kapalı spor salonlarını bölerek aynı anda birkaç grup tarafından kullanılmalarına imkan tanıyan bir filedir. Halı sahalarda, tenis kortlarında, turistik otellerde ve spor tesislerinde geniş bir kullanım alanına sahip olan saha bölme fileleri, küçük alanda kalabalık grupların spor yapabilmesine olanak sağlar.

Saha Bölme Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Spor Saha Bölme Filesi?

Motorlu Hareket Sistemi

Saha bölme filesi sabit olabildiği gibi perde şeklinde açılıp kapanabilir şekilde de üretilebilmektedir. Açılıp kapanabilir saha bölme filesi manuel olarak veya motorlu otomatik sistem ile çalıştırılabilmektedir.

Yıpranmaya Üst Düzey Direnç

Hammaddesi ve üretim şekli sayesinde yıpranmaya üst düzey direnç gösteren Örsan saha bölme filesi, açık veya kapalı sahalarda uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Farklı Özelleştirme Seçenekleri

Spor filelerini dilediğiniz birkaç farklı renk bir arada üretebiliriz. Aynı zamanda saha bölme filesi brandasına da logo baskısı yapabilmekteyiz.

Standartlara Uygun

Saha bölme filesi TFF ve diğer spor federasyonlarının standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

Saha Bölme Filesi Örnek Uygulaması

Videoda manuel sistemde hareket eden ve brande ve file olmak üzere iki parçadan oluşan okul spor salonu bölme filesini inceleyebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi özel üretim salon bölme filesi sistemleri için bizimle iletişime geçerek size en uygun çözümü öğrenebilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Saha Bölme Filesi İçin Uygun Bir Fiyat Teklifi Alın

Okullarda, otellerde ve spor sahalarında ihtiyacınız olan saha bölme filesi için en uygun fiyatlı teklifi bizi arayarak alabilirsiniz!

Saha Bölme Filesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkiye Futbol Federasyonu Kuralları:

Amatör lig takımlarının sahalarında Türk Futbol Federasyonu’nun kuralları gereği oyunu engelleyecek herhangi bir nesnenin saha içinde bulunması yasaktır.

  • Bu yüzden saha bölme filesi tutması için gerilen çelik halatların da sökülebilir olması gerekir. Örsan File olarak gerek üst gerekse alt kısımda kullanılan halatları kolayca sökülüp takılabilir ve gerilebilir özellikte üretmekteyiz.

Sporcuların Fileye Takılmaması İçin:

Boydan boya gerilen spor saha bölme filesi, sporcuların takılıp düşmesi veya oyunun bozulması riskini ortaya çıkarmaktadır. Bunu engellemek için:

  • Ürettiğimiz saha bölme filesi 30-50 cm alt kısmına branda dikerek oyuncuların ayaklarının takılmasını önlemekteyiz.

Spor Saha Bölme Filesi Hakkında Sıkça Sorulanlar

Saha bölme filesi çelik halat ve karabina kullanılarak, manuel veya motorlu otomatik sistemle hareket ettirilebilir.

Saha bölme filesi kullanılacağı yere uygun, seçtiğiniz herhangi bir renkte üretilebilmektedir.

Saha bölme filesi yerden en az 4 m yükseklikte yapılmalıdır.

Evet, özel üretim uzama yapmayan galvanizli çelik halat özellikle hareketli sistem uygulanacak ise kullanılabilir.

Spor Filesi İhtiyacını Örsan'dan Karşılayanlar
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi