İş Güvenliği Filesi

Türkiye’nin lider iş güvenliği filesi üreticisi Örsan güvencesiyle tüm iş güvenliği standartlarına ulaşın!

İş Güvenliği Filesi Nedir?

Örsan iş güvenliği filesi, fabrikalardan uçak hangarlarına kadar geniş bir alanda insan ve eşya düşmelerini engellemek amacıyla kullanılan en güvenilir uygulamadır.

Hammaddesi ve üretim şekli sayesinde uzun vadeli kullanabileceğiniz ve bu sayede sürekli bir onarım ve değişim masrafından da kurtulabileceğiniz sorunsuz bir çözümdür.

Neden Örsan İş Güvenliği Filesi Tercih Etmelisiniz?

Maksimum Taşıma Gücü

Üretimimiz olan iş güvenliği filesi ortalama 600 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Güçlü bağlantı noktaları sayesinde aniden düşen yüklere de yüksek direnç gösterir.

Özel Çözümler

Örsan iş güvenliği filesi uygulanacağı yere göre özel ölçüyle ve özel bağlantı elemanlarıyla üretilmektedir. Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm geliştirme konusunda bize güvenebilirsiniz.

Uzun Vadeli Bir Önlem

%100 Polyamid Kord® ipten ürettiğimiz iş güvenliği filesi; yüksek mukavemetli, UV ışınlarına dayanıklı fileler olup uzun yıllar nemli ve güneşli ortamlarda hiçbir deformasyon göstermez ve sarkma yapmaz.

Montaj Hizmeti Seçeneği

İş güvenliği filesi, insan ve eşya düşmelerine karşı yatay ve dikey konfigürasyonda IRATA eğitimli profesyonel montaj ekibimiz tarafından kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Resmi Kurumlarca Test Edilmiştir

Örsan iş güvenliği filesi çeşitli kurumlarca insan ve eşya düşmesine karşı test edilmiştir.

Alev İlerletmeme Özelliği

Ürettiğimiz iş güvenliği filesi, hammaddesi sayesinde yangın durumunda alev yürütmeme özelliğine sahiptir.

*Yük taşıma ve alev yürütmeme konusundaki resmi laboratuvar sonuçları müşterinin isteği üzerine kendisine iletilmektedir.

Profesyonel İş Güvenliği Filesi Uygulamaları

İş güvenliği filesi uygulamalarında ip kalınlığı ve göz aralığı kadar montaj süreci de önemlidir. Uygulanacak yere uygun, güçlü bağlantı noktaları oluşturmak gerekir.

Örsan, güvenlik filesi uygulanacak yere özel çözümler üretir. İhtiyacınız olan emniyet filesi için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

İş Güvenliği Filesi Teknik Özellikleri

İhtiyacınız Olan Fileyi En Uygun Fiyatla Satın Alın

İş Güvenliği Filesi ihtiyacınız için teklif formunu doldurarak en uygun file fiyatı teklifini alın! Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

İş Güvenliği Filesi Hakkında En Sık Sorulan 5 Soru

İş güvenlik filesi satın almadan önce aklınızdaki soruların yanıtlarını bulun! Cevaplanmamış bir sorunuz varsa veya güvenlik filesi fiyat teklifi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş güvenliği filesi ihtiyacınız olan her renkte üretilebilmektedir.

Tamamen ihtiyacınıza uygun yenilikçi güvenlik sistemleri geliştirmek konusunda bize güvenebilirsiniz. Bu doğrultuda keşif hizmetimiz mevcuttur. Bizimle şimdi iletişime geçerek keşif yapılacak tarih için randevu alabilirsiniz.

28339 sayılı Resmi Gazete’de ilan edilen İş Sağlığı Güvenliği Yasası ile (Kanun No.6331, 30 Haziran 2012), güvenlik filesi gibi güvenlik sistemlerinin kullanılması zorunlu kılınmıştır. Bu önlemleri almayan kişi veya kurumlar kanun önünde yükümlüdür. Yönetmeliklere uygun, üst düzey mukavemetli iş güvenliği filesi sistemleri için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Birkaç örnek vermek gerekirse iş güvenliği filesi fabrikalarda düşme riski taşıyan yerlerde, işçilerin çalışma yerleri üzerinde, pit çukurlarında , asma katlarda; tersanelerde iskelelerin çevresinde ve tehlikeli boşluklarda, gemilerin içinde kullanılır. Bunlar dışında iş sağlığı ve güvenliği yasası gereğince birçok tesiste tehlike oluşturan alanlarda güvenlik ağı kullanılabilir.

İş güvenliği filesi için termin süresi uygulamanın büyüklüğüne bağlı olarak 1-10 gün arasındadır.

İş Güvenliği Filesi İçin Bizi Tercih Eden Kurumlar

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi