İş Güvenliği Filesi (Ağı)

Türkiye’nin lider iş güvenliği filesi üreticisi Örsan güvencesiyle tüm iş güvenliği standartlarına ulaşın!

İş Güvenliği Filesi (Ağı) Nedir?

İş güvenliği filesi veya iş güvenlik ağı, fabrikalardan uçak hangarlarına kadar geniş bir alanda insan ve eşya düşmelerini engellemek amacıyla kullanılan bir ağ sistemidir. Örsan File iş güvenliği ağı, hammaddesi ve üretim şekli sayesinde uzun vadeli kullanabileceğiniz ve bu sayede sürekli bir onarım ve değişim masrafından da kurtulabileceğiniz sorunsuz bir çözümdür.

İş Güvenliği Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan İş Güvenliği Filesi Tercih Etmelisiniz?

En Dirençli İş Güvenliği Filesi

Ortalama 600 kg taşıma kapasitesine sahip en dirençli iş güvenliği filesi ile tüm iş sağlığı ve güvenliği standartlarını sağlayın.

Özel Çözümler

Ürettiğimiz iş güvenliği filesi sistemleri, farklı güvenlik tehlikelerine yönelik geliştirilen size özel çözümlerdir.

Uzun Vadeli Bir Önlem

%100 Polyamid hammaddesi sayesinde nemli ve güneşli ortamlarda yıllarca deformasyon göstermeyen uzun vadeli bir iş güvenliği sistemi.

Montaj Hizmeti Seçeneği

IRATA eğitimli profesyonel montaj ekibimizce farklı konfigürasyonlarda ihtiyacınıza uygun bir şekilde monte ediliyor.

Resmi Kurumlarca Test Edilmiştir

Örsan iş güvenliği filesi çeşitli kurumlarca insan ve eşya düşmesine karşı test edilmiş olan bir iş güvenliği sistemidir.

Alev İlerletmeme Özelliği

Yangında alev ilerletmeme özelliğine sahip olan iş güvenliği filesi, çok yönlü bir güvenlik önlemidir.

*Yük taşıma ve alev yürütmeme konusundaki resmi laboratuvar sonuçları müşterinin isteği üzerine kendisine iletilmektedir.

Profesyonel İş Güvenliği Filesi Uygulamaları

İş güvenliği filesi uygulamalarında ip kalınlığı ve göz aralığı kadar montaj süreci de önemlidir. Uygulanacak yere uygun, güçlü bağlantı noktaları oluşturmak gerekir.

Örsan, güvenlik filesi uygulanacak yere özel çözümler üretir. İhtiyacınız olan iş güvenliği ağı için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun İş Güvenliği Filesi Fiyat Teklifini Alın

İş güvenliği standartlarını sağlamak için teklif formunu doldurarak en uygun iş güvenliği filesi fiyatı teklifini alın! Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

İş Güvenliği Filesi Hakkında En Sık Sorulan 5 Soru

İş güvenliği filesi satın almadan önce aklınızdaki soruların yanıtlarını bulun! Cevaplanmamış bir sorunuz varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş güvenliği filesi ihtiyacınız olan her renkte üretilebilmektedir.

Tamamen ihtiyacınıza uygun yenilikçi güvenlik sistemleri geliştirmek konusunda bize güvenebilirsiniz. Bu doğrultuda keşif hizmetimiz mevcuttur. Bizimle şimdi iletişime geçerek keşif yapılacak tarih için randevu alabilirsiniz.

28339 sayılı Resmi Gazete’de ilan edilen İş Sağlığı Güvenliği Yasası ile (Kanun No.6331, 30 Haziran 2012), güvenlik filesi gibi güvenlik sistemlerinin kullanılması zorunlu kılınmıştır. Bu önlemleri almayan kişi veya kurumlar kanun önünde yükümlüdür. Yönetmeliklere uygun, üst düzey mukavemetli iş güvenliği filesi sistemleri için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Birkaç örnek vermek gerekirse iş güvenliği filesi fabrikalarda düşme riski taşıyan yerlerde, işçilerin çalışma yerleri üzerinde, pit çukurlarında , asma katlarda; tersanelerde iskelelerin çevresinde ve tehlikeli boşluklarda, gemilerin içinde kullanılır. Bunlar dışında iş sağlığı ve güvenliği yasası gereğince birçok tesiste tehlike oluşturan alanlarda güvenlik ağı kullanılabilir.

İş güvenliği filesi için termin süresi uygulamanın büyüklüğüne bağlı olarak 1-10 gün arasındadır.

İş Güvenliği Filesi İçin Bizi Tercih Eden Kurumlar

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi