Halı Saha Filesi

Türkiye’nin lider halı saha filesi üreticisi Örsan’ın 38 yıllık halı saha filesi tecrübesiyle; en uzun ömürlü ve en iyi fiyatlı halı saha filesini satın alın!

Halı Saha Çevre Filesi

Halı sahanın yanlarına ve kale arkasına uygulanan uzun ömürlü file.

Halı Saha Tavan (Üst) Filesi

Halı sahanın üstünden top kaçmasını engellemek için halı saha tavan filesi.

Halı Saha Tampon Filesi

Örsan’ın özenle geliştirdiği kale arkası tampon filesi uygulamasını inceleyin.

Tribün Koruma Filesi

Tribünlere top kaçmasını ve sahaya taraftar girmesini engelleyin.

Halı Saha Kale Filesi

38 yıllık tecrübe ile üretilmiş uzun yıllar dayanıklı halı saha kale filesi.

Neden Örsan Halı Saha Filesi?

%100 Polyamid Kord®

Örsan halı saha filesi %100 Polyamid Kord® ipten düğümlü kareleme sistem olarak üretilmektedir. Bu sayede uygulandığı halı sahada 10-15 yıl dayanır.

Güneşe Son Derece Dayanıklı

Üretimimiz olan halı saha filesi, UV katkılı hammaddesi sayesinde güneş ışınlarına son derece dirençlidir. Uzun yıllar herhangi bir çürüme yapmaz.

Sarkmaya Karşı Dirençli

Halı saha üst filesi parçalı-omurgalı sistem olarak üretilmektedir. Bu sayede hem sarkma yapmaz hem de onarım esnasında sadece zedelenen parça değiştirileceğinden tasarruf sağlar.

Halı Saha Filesinde Lider Firma

Türkiye’de ilk halı saha üst filesini 1989’da, ilk halı saha tampon filesini 1990’da uygulayan Örsan, yılda ortalama 150 halı saha filesi çalışması ile bu piyasayı belirleyen tek firmadır.

Süper Lig Takımlarının Tercihi

6 süper lig takımı stadyum filesinde veya kale filesinde yıllardır Örsan’ı tercih ediyor.

Profesyonel Halı Saha Filesi Montajı

Halı saha filesi montajı, profesyonel montaj ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

Halı Saha Filesi Uygulamalarımız

Uygun göz aralığı ve ip kalınlığında, yalnızca halı sahalarda kullanılmak üzere üretilen filelerimiz Türkiye’nin dört bir yanında hem açık-kapalı halı sahalarda hem de büyük spor komplekslerinde kullanılmaktadır.

Halı saha filesi fiyatı hakkında bilgi almak veya halı saha filesi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Halı Saha Filesi Videolarımız

Halı Saha Filesini En Uygun Fiyatla Satın Alın

Halı saha için file ihtiyacınızı en uygun fiyatla karşılamak, size özel bir fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin 

Halı Saha Filesi Hakkında Sıkça Sorular Sorular

Halı saha filesi hakkında en sık sorulan sorular ve yanıtları.

Halı saha filesi sistemi; halı saha üst filesi, halı saha yan filesi ve halı saha tampon file ile açık veya kapalı halı sahalara uygulanan bir ağ sistemidir.

Halı saha filesi, top kaçmasını engellemek için sahanın üstüne, gürültüyü, top yıpranmasını ve yine top kaçmasını engellemek için sahanın yanlarına ve kale arkasına gerilir.

Örsan halı saha fileleri hammaddesi ve üretim şekli sayesinde uygulandığı sahada 10-15 yıl dayanır.

Sahanın tavan ve yan boşluklarına göre örülüp hazırlanır. Bu fileler merdiven veya iskele yardımıyla boşluklara köşelerden asılır ve direklere polyamid ip ile sarılır.

Halı saha filesi üretiminde kullanılan ipin hammaddesi; filenin ömrünü, çıkardığı onarım ve değişim masrafını etkiler. Halı saha filesinde Polipropilen ve düşük denyeli Polyester gibi ucuz ve dayanıksız iplerin kulllanılması sonucunda file sürekli yırtılacak ve onarım masrafı çıkartacaktır. Bu onarım veya değişim masrafı bir süre sonra filenin maliyetinin çok üzerine çıkacaktır. Bu yüzden halı saha filesi satın alırken filenin %100 Polyamid ipten üretilmiş olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Halı saha filesinin ip kalınlığı ve göz aralığı filenin konumuna göre değişir. Örneğin halı saha üst filesi top darbelerine daha az maruz kalacağından 1,5 mm kalınlıkta 15 cm x 15 cm göz aralığında üretilirken, top darbelerine çokça maruz kalan kale arkası filesi 4 mm kalınlıkta 12 cm x 12 cm göz aralıklı üretilebilir.

Halı saha filesi fiyatları; sahanın metrajına, yani kullanılacak filenin miktarına göre değişir. Halı sahanızın ölçüleri belirli ise fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Futbol Filesinde Örsan'ı Tercih Eden Kulüpler

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi