Basketbol Filesi (Pota Ağı)

Türkiye Basketbol Federasyonu standartlarına uygun uzun ömürlü ve uygun fiyatlı amatör ve profesyonel basketbol filesi satın alın!

Basketbol Filesi (Pota Ağı) Çeşitleri

Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü basketbol filesi (pota ağı) çeşitleri için incelemeye devam edin! Özel üretim basketbol filesi siparişi oluşturmak için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Polyamid Basketbol Filesi

Açık ve kapalı basketbol sahalarında uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, güneşe ve neme ekstra dayanıklı Örsan Profesyonel Polyamid Basketbol Filesi.

Profesyonel Polyamid Basketbol Filesi Teknik Özellikleri:

Profesyonel Pamuk İpliği Basketbol Filesi

Kapalı basketbol sahalarında kullanabileceğiniz, profesyonel basketbol müsabakaları için ideal Örsan Profesyonel Pamuk İpliği Basketbol Filesi.

Pamuk İpliği Basketbol Filesi Teknik Özellikleri:

Amatör Polyamid Basketbol Filesi

Amatör basketbol salonları ve spor tesislerinde uzun yıllar boyunca özelliğini ilk günkü gibi koruması için ürettiğimiz Amatör Polyamid Basketbol Filesi.

Amatör Polyamid Basketbol Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Basketbol Filesi?

federasyon onaylı basketbol filesi

TBF Standartlarında

Örsan profesyonel basketbol filesi, Türkiye Basketbol Federasyonu standartlarına uygun ölçülerde ve özelliklerdedir.

Birden Fazla Renkte Üretim

Örsan amatör basketbol filesi ve profesyonel basketbol filesi birden fazla renkte üretilebilmektedir.

Açık Sahalarda Kullanıma Uygun

Ürettiğimiz polyamid basketbol filesi hem açık hem de kapalı basketbol sahalarında kullanılabilir. Polyamid basketbol filesi güneş ışınlarına ve neme yüksek direnç gösterir. Pamuk ipliği basketbol filesi kapalı sahalarda kullanılmalıdır.

Yıpranmaya Karşı Dayanıklı

%100 Polyamid ipten ürettiğimiz basketbol filesi, açık ve kapalı sahalarda uzun süre kullanılabilmektedir. Güneş altında, nemli ve yağmurlu bölgelerde uzun süre çürüme veya yıpranma yapmaz.

Basketbol Filesi Satın Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Okulunuzda, spor salonunuzda veya profesyonel basketbol sahanızda ihtiyaç duyduğunuz polyamid ve pamuk ipliği basketbol filesi için bizimle şimdi iletişime geçin.

Spor Filesinde Örsan File'yi Tercih Edenler
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi