İnşaat Güvenlik Filesi (Ağı)

Türkiye’nin en büyük inşaat güvenlik filesi üreticisi Örsan güvencesiyle TSE belgeli T tipi konvansiyonel inşaat güvenlik ağı satın alın!

İnşaat Güvenlik Filesi (Ağı) Nedir?

İnşaat güvenlik ağı veya inşaat güvenlik filesi, inşaat alanlarında insan veya malzeme düşmesine karşı kullanılan bir ağ sistemidir. Şantiyelerde düşmeye karşı alınan bu önlem, hammaddesi, üretim şekli ve uygulama biçimi açısından TSE 1263-1 ve TSE 1263-2 standartlarına uygun olmalıdır.

İnşaat Güvenlik Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan İnşaat Güvenlik Filesi?

Üst Düzey Taşıma Gücü

Güvenlik ağı ve bağlantı elemanlarından oluşan inşaat güvenlik ağı sistemi, yaklaşık 600 kg yük taşıma kapasitesine sahip bir düşme koruma önlemidir.

TSE 1263-1 ve TSE 1263-2 Belgeli

İnşaat alanında güvenlik standartlarını azami düzeyde sağlamak için TSE 1263-1 ve TSE 1263-2 belgelerine sahip Örsan inşaat güvenlik ağı sistemini tercih edin.

IRATA Eğitimli Montaj Ekibi

T tipi konvansiyonel inşaat güvenlik ağı montajı IRATA eğitimli profesyonel montaj ekibimizce sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Çeşitli Kurumların Testinden Geçti

Örsan inşaat güvenlik filesi resmi kurumlarca insan ve eşya düşmesine karşı test edilmiş ve test sonuçları belgelenmiştir. Kurulumun ardından ekstra test yapılmaz.

*Yük taşıma ve alev yürütmeme konusundaki laboratuvar sonuçları müşterinin isteği üzerine iletilmektedir.

İnşaat Güvenlik Filesi Uygulaması

İnşaat güvenlik ağı gibi her çeşit güvenlik filesi uygulamalarında ip kalınlığı ve göz aralığı kadar montaj süreci de önemlidir, uygulanacak yere göre güçlü bağlantı noktaları oluşturmak gerekir. 

İnşaat güvenlik filesi 6 metre boyundaki 40 x 80 2,5 mm profil demirler ve özel üretilen bağlantı pabuçları ile binaya sabitlenmektedir. Filenin bina ile olan bağlantısı 10 mm kancalı çelik dübellerle sağlanmaktadır.

İnşaat Güvenlik Filesi İçin Makul Bir Teklif Alın

İnşaat Güvenlik Filesi için teklif formunu doldurarak veya bizi arayarak size özel file fiyatı teklifini alabilirsiniz.

İnşaat Güvenlik Filesi Hakkında En Sıkça Sorulan Sorular

İnşaat güvenlik filesi satın almadan önce aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulun!

İnşaat güvenlik filesi uygulaması 7 metreden sonra (2 kat) zorunludur.

İnşaat güvenlik filesi uygulaması 2 katta bir yapılmalıdır. Bina yükseldikçe, inşaat güvenlik filesi üst katlara taşınmalıdır. Bununla beraber inşaat bitene kadar 1. katta sabit bir inşaat güvenlik filesi bulunmalıdır.

Evet, fakat metal aksam olmadan da yalnızca inşaat güvenlik ağı satışımız bulunmaktadır.

%100 Polyamid ipten ürettiğimiz inşaat güvenlik ağı uzun yıllar özelliğini korur, bununla beraber iş güvenliği yönetmelikleri uyarınca aynı inşaat güvenlik ağının tekrar kullanılması önerilmez.

İnşaat güvenlik filesi fiyatları; filenin metrajına ve inşaat güvenlik filesi bağlantı aksamlarının miktarına göre değişmektedir. İhtiyacınız olan filenin ölçüsü belirli ise en dayanıklı inşaat güvenlik fileleri için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İnşaat Güvenlik Filesinde Bizi Tercih Edenlerden Bazıları

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi