İnşaat Güvenlik Filesi

Türkiye’nin en büyük inşaat güvenlik filesi üreticisi Örsan güvencesiyle TSE belgeli T tipi konvansiyonel inşaat güvenlik filesi satın alın!

İnşaat Güvenlik Filesi Nedir?

Örsan Konvansiyonel T Tipi İnşaat Güvenlik Filesi, TSE 1263-1 ve TSE 1263-2 belgeli yüksek mukavemetli bir file olup, şantiyelerde insan düşmelerine karşı kullanılan en uygun fiyatlı düşme koruma ağıdır.

Hammaddesi, üretim şekli ve dayanıklı bağlantı noktaları sayesinde güvenilir ve sorunsuz bir çözümdür.

Neden Örsan İnşaat Güvenlik Filesi?

Üst Düzey Taşıma Gücü

Üretimimiz olan inşaat güvenlik filesi yaklaşık 600 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir. Dayanıklı bağlantı noktaları sayesinde aniden düşen yüklere karşı koyabilir. Ayrıca olası yangın durumunda alev yürütmez.

TSE 1263-1 ve TSE 1263-2 Belgeli

%100 Polyamid Kord® iplikten düğümlü el örgüsü veya düğümsüz makine ağı olarak üretilen Örsan T Tipi Konvansiyonel İnşaat Güvenlik Filesi TSE 1263-1 ve TSE 1263-2 belgelidir.

IRATA Eğitimli Montaj Ekibi

İnşaat güvenlik filesi, insan ve yük düşmelerine karşı T tipi konfigürasyonunda IRATA eğitimli profesyonel montaj ekibimiz tarafından inşaat alanında kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Çeşitli Kurumların Testinden Geçti

Örsan inşaat güvenlik filesi resmi kurumlarca insan ve eşya düşmesine karşı test edilmiştir. Aşağıda örnek bir yük düşme testi videosunu bulabilirsiniz.

*Yük taşıma ve alev yürütmeme konusundaki laboratuvar sonuçları müşterinin isteği üzerine iletilmektedir.

İnşaat Güvenlik Filesi Uygulaması

İnşaat güvenlik ağı gibi her çeşit güvenlik filesi uygulamalarında ip kalınlığı ve göz aralığı kadar montaj süreci de önemlidir, uygulanacak yere göre güçlü bağlantı noktaları oluşturmak gerekir. 

İnşaat güvenlik filesi 6 metre boyundaki 40 x 80 2,5 mm profil demirler ve özel üretilen bağlantı pabuçları ile binaya sabitlenmektedir. Filenin bina ile olan bağlantısı 10 mm kancalı çelik dübellerle sağlanmaktadır.

İnşaat Güvenlik Filesi Teknik Özellikleri

İnşaat Güvenlik Filesi İçin Makul Bir Teklif Alın

İnşaat Güvenlik Filesi için teklif formunu doldurarak veya bizi arayarak size özel file fiyatı teklifini alabilirsiniz.

İnşaat Güvenlik Filesi Hakkında En Sık Sorulan Sorular

İnşaat güvenlik filesi satın almadan önce aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulun!

İnşaat güvenlik filesi uygulaması 7 metreden sonra (2 kat) zorunludur.

İnşaat güvenlik filesi uygulaması 2 katta bir yapılmalıdır. Bina yükseldikçe, inşaat güvenlik filesi üst katlara taşınmalıdır. Bununla beraber inşaat bitene kadar 1. katta sabit bir inşaat güvenlik filesi bulunmalıdır.

Evet, fakat metal aksam olmadan da yalnızca inşaat güvenlik ağı satışımız bulunmaktadır.

%100 Polyamid Kord ipten ürettiğimiz inşaat güvenlik ağı uzun yıllar özelliğini korur, bununla beraber iş güvenliği yönetmelikleri uyarınca aynı inşaat güvenlik ağının tekrar kullanılması önerilmez.

İnşaat güvenlik filesi fiyatları; filenin metrajına ve inşaat güvenlik filesi bağlantı aksamlarının miktarına göre değişmektedir. İhtiyacınız olan filenin ölçüsü belirli ise en dayanıklı inşaat güvenlik fileleri için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İnşaat Güvenlik Filesinde Bizi Tercih Eden Firmalardan Bazıları

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi