Oyun Parkı Güvenlik Filesi

Çocuk oyun parkları için gerekli güvenlik önlemini oyun parkı güvenlik filesi ile sağlayın. En yüksek mukavemetli oyun parkı filesi için incelemeye devam edin!

Oyun Parkı Güvenlik Filesi Nedir?

Oyun parkı güvenlik filesi veya oyun parkı koruma filesi, çocuk oyun alanlarının etrafını kapatmak ve daha güvenli bir oyun alanı oluşturmak için ürettiğimiz filelerdir.

Farklı oyun alanları için farklı konfigürasyonlarda uygulanan oyun parkı fileleri, çocukların temasına uygun yapıda ve özellikte ağlardır.

Oyun Parkı Filesi Teknik Özellikleri:

Neden Örsan Oyun Parkı Güvenlik Filesi Tercih Etmelisiniz?

Birçok Çocuğu Aynı Anda Taşıyabilir

Örsan oyun parkı güvenlik filesi ve ürettiğimiz diğer güvenlik fileleri ortalama 600 kg taşıma kapasitesine sahiptir, böylece birçok çocuğun aynı anda yaslanmasına karşı koyabilir.

Farklı Renklerde Oyun Parkı Filesi

Oyun parkı filesi ve diğer özel üretim fileler, oyun alanı için uygun gördüğünüz herhangi bir renkte veya birkaç renk bir arada üretilebilmektedir. 

Aşınmaya Maksimum Direnç

Üretimimiz olan oyun parkı filesi hammaddesi sayesinde çocukların zamanla sebep olabileceği aşınmaya karşı maksimum dirence sahiptir.

Çocuklar İçin Uygun Yapıda

Oyun parkı filesini çocukların ellerini kesmemesi için en az 2,5 mm kalınlıkta üretmekteyiz. Aynı zamanda kullandığımız polyamid ipler antibakteriyel özelliktedir.

En Uygun Oyun Parkı Koruma Filesi Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçin

Oyun Parkı Güvenlik Ağı ihtiyacınız için en uygun fiyat teklifini bizimle şimdi iletişime geçerek alabilirsiniz!

Örsan'ı Tercih Edenler
Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi