Kayak Pisti Güvenlik Filesi ve Direği

Türkiye’nin lider spor filesi üreticisi Örsan teminatıyla standartlara uygun kayak pisti güvenlik filesi ve kayak pisti güvenlik filesi direği satın alın!

Kayak Pisti Güvenlik Filesi Nedir?

Kayak pisti güvenlik filesi, kayak pistinde pist dışına çıkmak gibi olası kazaların önüne geçmek amacıyla kullanılan bir filedir. Örsan kayak pisti güvenlik ağı standartlara uygun, güneşe ve neme son derece dayanıklı bir güvenlik sistemidir.

Kayak Pisti Güvenlik Filesi Teknik Özellikleri:

Kayak Pisti Güvenlik Filesi İçin Neden Örsan'ı Tercih Etmelisiniz?

Kayak Pisti Dışına Çıkmayı Engeller

Yüksek mukavemetli kayak pisti güvenlik filesi, kayak pistinin sınırlarını oluşturur ve sporcuların kayak pisti dışına çıkmasını engeller.

Standartlara Uygun

Farklı boylarda ve göz aralıklarında üretilen A tipi ve B tipi kayak pisti güvenlik filesi standartlarına uygun, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz fileler üretiyoruz.

Her Türlü Hava Koşuluna Dirençli

%100 Polyamid ipten ürettiğimiz Örsan kayak pisti güvenlik filesi; güneş ışınlarına ve ekstrem soğuklara son derece dayanıklı bir güvenlik önlemidir.

Karda Göze Batar

Kayak pisti güvenlik ağı dilediğiniz her renkte üretilebilmektedir. Bununla beraber filenin parlak turuncu renkte olması karda belirginliğini artıracak ve olası kazaların önüne geçecektir.

*Yük taşıma konusundaki resmi laboratuvar sonuçları müşterinin isteği üzerine kendisine iletilmektedir.

Kayak Pisti Güvenlik Filesi Direği

Kayak pisti standartlarına uygun sert plastikten üretilen Örsan kayak pisti güvenlik filesi direği, kayak pisti güvenlik filesi sistemiyle beraber veya harici olarak satılmaktadır.

İhtiyacınız olan yerli üretim kayak pisti güvenlik filesi direklerini en uygun fiyatla üreticiden satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayak Pisti Filesi Direği Teknik Özellikleri:

Örnek Kayak Pisti Güvenlik Filesi Uygulamalarımız

En Uygun Kayak Pisti Güvenlik Filesi Fiyatları İçin İletişime Geçin

Kayak Pisti Güvenlik Filesi ihtiyacınız için teklif formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Kayak Pisti Güvenlik Filesi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kayak Pisti Güvenlik Filesi Direkleri sisteme dahil olarak, yalnızca file veya yalnızca direk satışımız mevcuttur.

Kayak pisti güvenlik filesini ve diğer güvenlik ağlarını dilediğiniz her renkte üretilebilmekteyiz, bununla beraber filenin parlak turuncu renkte olması karda belirginliğini artıracaktır.

Evet, standartlara uygun Örsan Kayak Pisti Direği satışımız mevcuttur detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayak pisti güvenlik filesi 180 cm yüksekliğinde uygulanmalıdır.

Teklif Formu

Teklif formunu doldurarak size özel en uygun file fiyatı teklifini alabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Genel Merkez
Doğu ve Güneydoğu Müdürlüğü
orsan-file-logo-guvenlik-filesi